Lužánecký Minigolf Liška zve na hru inspirovanou známou bajkou

Rodiny s dětmi se při hraní venkovního minigolfu v Bílovicích nad Svitavou zároveň vydají po stopách Lišky Bystroušky z proslulé bajky od Rudolfa Těsnohlídka. Nově zrekonstruovaný areál Minigolf Liška láká sportovní nadšence také na bosonohou stezku, outdorové hry a v plánu je i lukostřelba. Minigolf vznikl díky spolupráci lužáneckého pracoviště Liška s obcí Bílovice nad Svitavou. Rezervace na minigolfliska.luzanky.cz.


Čtrnáct pochozích drah, umělý travnatý koberec, překážky ve tvaru zvířat a jako bonus příběh Lišky Bystroušky. Po roční rekonstrukci se Minigolf Liška otevřel za přítomnosti starosty obce na začátku května.

„Podařilo se rozšířit starý areál, postavit nové zázemí a především rodinám s dětmi zpestřit trávení volného času. Návštěvníci si mohou kromě minigolfu zahrát doplňkové hry, vyzkoušet si bosonohou stezku a chystáme také lukostřelbu. Nabízíme pronájmy areálu, výukový program a občerstvení s posezením,“ uvedla hlavní realizátorka a vedoucí lužáneckého pracoviště Liška Dagmar Volnohradská.

 

Pohádkové venkovní sportoviště najdete v Bílovicích nad Svitavou v ulici Palackého kousek od myslivny Lišky Bystroušky. V provozu je areál od května do září o víkendech od 10 do 19 hodin, v letních měsících i ve všední dny, od úterý do pátku, od 14 do 19 hodin. Zájemci si mohou vybrat svůj čas přes rezervační systém anebo kontaktovat obsluhu minigolfu přes e-mail minigolf.liska@luzanky.cz či telefonní číslo 725 505 972. Sledujte taky Facebook Minigolf Liška, ať vám neuniknou novinky.

 

 


Text: Kristýna Kolibová

Fotografie:  Jana Vacková

Podobné příspěvky

2 Komentáře

  1. Dobrý den, syn byl u vás na výukovém programu a moc si to s kamarády užil. Těšíme se, až bude k dispozici i lukostřelba.

Komentáře jsou uzavřeny.