Těšíte se na léto? Přihlaste se na tábor v Lužánkách

Taky vyhlížíte teplo, dovádění venku jen v tričku, hry a letní prázdniny? Přihlašování na letní příměstské i pobytové tábory je v plném proudu na luzanky.cz.


Tvoření, sportování, poznávání, ať už zvířátek, rostlin, nebo třeba techniky a multimédií. Nesmí chybět výlety, cirkus, lanové centrum a tematické tábory třeba s Harrym Potterem, piráty nebo záchranáři.

Přehlídka táborů v Lužánkách je jako letní olympiáda zábavy. Vybere si každý podle svého zájmu a není důležité vyhrát, ale zúčastnit se! Odměny jsou pak ty nejcennější. Zážitky, kamarádi a nové zkušenosti.

Hřiště, ateliéry a dílny všeho druhu jsou pro vás připravené na deseti místech v Brně a okolí. Od pondělí do pátku si tak můžete užít příměstské tábory blízko svého bydliště. Anebo raději za dobrodružstvím do chatky či pod stan? Desítky pobytových táborů v přírodě na Vysočině, v okolí Olomouce nebo u lomů v jižních Čechách čekají jen na vás!

A pokud jste už z letních táborů vyrostli, nesmutněte. I pro vás je v Lužánkách vyladěný zdravý adrenalin, workshopy a pravidelné cvičení. Vyzkoušeli jste už lukostřeleckou arénu Arrow game na Lesné nebo Lanové centrum PROUD Brno hned vedle? Prošli jste si brněnská zákoutí s lužáneckou aplikací LAPKA? Anebo dáváte přednost józe? V Lužánkách na Lidické se protáhnete každý týden.

Tři, dva, jedna, start! Přihlášením na letní tábory začíná těšení na prázdniny s Lužánkami.  


Autorka textu: Kristýna Kolibová

Fotografie: Archiv SVČ Lužánky

 

Podobné příspěvky