/

Lužánky na Lesné slaví 50 let

Den otevřených dveří s doprovodným programem a fingerboardovými závody, to bude výročí 50 let lužáneckého pracoviště na Lesné! Rodiny s dětmi jsou zvány v neděli 24. září od 10 do 16 hodin na stanoviště s aktivitami, drobné občerstvení, závody na nově zrekonstruovaném fingerboardu, výstavy a další. Těší se na vás lektorky a lektoři sportovních kroužků, keramiky, výtvarných kurzů, techniky, lega, deskovek nebo přírodovědných kroužků!


Po více než 10 letech se do Brna vrací fingerboardové závody! Na zahradě lužáneckého pracoviště Lesná vzniklo nové fingeboardové hřiště, které pokřtí závodníci i diváci už v neděli 24. září.
 
Co to vlastně je fingerboard? Jedná se o zmenšeninu skateboardu, která se ovládá dvěma prsty a jezdí se s ním přes speciální překážky, které jsou zmenšeninou klasických skateboardových ramp. Stále je možné se přihlásit na webu

 

Přijďte s celou rodinou a oslavte druhé největší volnočasové pracoviště SVČ Lužánky, které najdete na Lesné v ulici Milénova i s Lanovým centrem PROUD Brno a Arrow game Lesná. Bude to stát za to!

 

 


Autorky: Kristýna Kolibová, Lucie Schönová
Fotografie: Lucie Schönová, Archiv SVČ Lužánky

Podobné příspěvky