Lužánky pro milovníky kávy

Středisko volného času Lužánky se snaží neustále zlepšovat prostředí, kde malí i velcí klienti tráví svůj volný čas. Více jak před rokem byla slavnostně otevřena první lužánecká kavárna na Lidické, momentálně se dokončuje její mladší verze na Lesné a pracoviště Lata uvažuje o nákupu profesionálního kapslového kávovaru, kde si budou moci dospělí vybrat z několika druhů kvalitních káv.

Na pracovišti Lata je velmi oblíbeným útočištěm pro čekající rodiče Family point – místnost k volné hře pro děti s posezením pro dospělé. Káva z automatu byla dříve příjemným bonusem k čekání i pohodě při pobývání ve Family pointu, od nového roku si však rodiče stěžují, že možnost posezení u kávy na Latě chybí.

Chceme, aby se u nás cítily dobře nejen děti v kroužcích, ale i jejich dospělí průvodci a nechceme snižovat standard naší péče o klienty. Do Family pointu jsme tedy nechali zavést vodu a pořídili dřez a do budoucna uvažujeme o nákupu kapslového kávovaru, kde by si rodiče mohli zvolit z několika druhů kávy včetně káv s mlékem či čokolády,“ komentuje situaci Lucie Nečasová z pracoviště Lata.

Káva je nedílnou součástí příjemného dne dospělých, a proto na ni nezapomínáme ani ve Středisku volného času Lužánky.


Text: Anna Petrželková, Lucie Nečasová

Fotografie:  pixabay.com

Podobné příspěvky