Lampiony rozzáří tmu v listopadu na šesti místech v Brně

Spousta světýlek, hry a objeví se i Martin na bílém koni. Lektoři Střediska volného času Lužánky zvou na lampioňáky s doprovodným programem ve Wilsonově lese v Žabovřeskách, na Lesné v Čertově rokli, na Vinohradech a v Novém Lískovci. Zúčastnit se můžete od 7. do 13. listopadu nejen průvodů, ale také dílen a akcí pro menší děti. Takzvané Uspávání zahrady a broučků si užijete na Lince ve Starém Lískovci a v Labyrintu v Bohunicích.


Neděle 7. listopadu bude patřit rovnou třem lampioňákům

Chtěli byste se ocitnout v Pohádkách tisíce a jedné noci? Přijďte s celou rodinou v neděli 7. listopadu od 16.30 do tajemného Wilsonova lesa, kde na vás čeká podvečerní putování s úkoly. Martina na bílém koni potkáte ve stejný den na Lesné v Čertově rokli od 17 hodin a zazpíváte si u ohně. Na akce si nezapomeňte lampiony nebo jiná světýlka!

Za Martin na bílém koni a vílou Maceškou. Kam se vydáte?

V následujícím týdnu se Martin na bílém koni dostaví na pracoviště Lyska v Novém Lískovci, a to v úterý 9. listopadu, kdy jsou od 15.30 připravené dílny, od 17h průvod směrem k parku Plachty i s ohňovou show! A ještě jedno pohádkové putování, tentokrát za vílou Maceškou. Těší se na vás na Vinohradech v lužáneckém pracovišti Louka na Bzenecké v pátek 12. listopadu od 16 hodin, kde se bude také vyrábět.

Uložte zahradu a broučky k zimnímu spánku. Tvořivé dílny se světýlky pro nejmenší

Vyrobit si lucerničku a vyrazit s ní na trasu s úkoly budete moct s celou rodinou ve Starém Lískovci na zahradě pracoviště Linka ve středu 10. listopadu od 16h. A kde budete uspávat broučky? Na zahradě pracoviště Labyrint v Bohunicích v sobotu 13. listopadu také od 16h. Na tuto akci je potřeba se předem přihlásit.

 

 

 


Autorka textu: Kristýna Kolibová

Fotografie: Patrik Lev, Archiv SVČ Lužánky

Podobné příspěvky