/

DOG’S STREET CHOREOGRAFIE: BUĎTE ZA HVĚZDU NA TANEČNÍM PARKETĚ #2

V hlavní roli taneční přešlapy, posilování v kliku, správný rytmus na hit „Yeah!“ od amerického zpěváka Ushera a hlavně vy i vaše děti! Zatančete si s Věrkou Bělehrádkovou z lužáneckého pracoviště Lidická na další choreografii nejen pro děvčata z Tanečního kroužku. Svoje taneční kreace natočte a pošlete na propagace@luzanky.cz. Nejlepší z vás zveřejníme na Facebooku a Instagramu. Let’s Go, užijte si tanečky!


Co potřebujete?

Pohodlné oblečení a pevnou zem pod nohama.

Pro koho jsou lekce určené?

Zapojit se mohou děti i dospělí, taneční styl street dance je pro všechny věkové kategorie.

Kdo si pro vás připravil taneční choreografii? 

Lektorka Věrka Bělehrádková se tanci a různým rytmům věnuje už 15 let. Učí také tanec, přes moderní tanec, taneční divadlo, irský step a španělský tanec. Dnes se nejvíc věnuje současnému tanci jako prostředku pro osobní vývoj a růst člověka. 

V lužáneckém pracovišti Lidická učí: Africké bubnování, body percussion, kurz Tělo v tanci, taneční kroužky pro děti, založila a vede soubor Cyranovy boty, se kterým vystupuje na koncertech s africkými bubny. Máte-li například chuť vyzkoušet si hru na africké bubny a další perkuse, můžete se přihlásit na Session s africkými bubny, která probíhá jednou za měsíc. 

Video II. díl: Dog’s street choreografie (Lidická)

 

Ještě jste si nezatančili na první video ze série choreografií? Tady máte odkaz na I. díl: Dog’s street choreografie (Lidická). Mohlo by se vám líbit taky zmíněné body percussion, aneb když se z vašeho těla stává hudební nástroj: I. díl a II. díl. Anebo zumba? Jak je libo, tady máte choreografii od Báry Motlové z lužáneckého pracoviště Linka.


Autorka videa a fotografií: Věra Bělehrádková

Autorka textu: Kristýna Kolibová

Podobné příspěvky