/

Dog’s street choreografie: Buďte za hvězdu na tanečním parketě

Třikrát „Yeah, yeah, yeah“! Na rytmy známé moderní písničky od amerického zpěváka Ushera to pořádně roztočíte s jednoduchými kroky od Věry Bělehrádkové z lužáneckého pracoviště Lidická. Choreografie je určená pro slečny ve věku 6 až 12 let z Tanečního kroužku, ale bavit budou i starší kluky a holky, kteří se chtějí naučit něco nového. Rodiče zase jistě ocení kardio-trénink, při kterém spálí kalorie, a ještě si protáhnou celé tělo! Zapamatujete si pár „osmiček“ a oslníte všechny kolem na další párty? Pojďte do toho!


Co potřebujete?

Pohodlné oblečení a pevnou zem pod nohama :).

Pro koho jsou lekce určené?

Zapojit se mohou děti i dospělí, taneční styl street dance je pro všechny věkové kategorie.

Kdo si pro vás připravil taneční choreografii? 

Lektorka Věrka Bělehrádková se tanci a různým rytmům věnuje už 15 let. Učí také tanec, přes moderní tanec, taneční divadlo, irský step a španělský tanec. Dnes se nejvíc věnuje současnému tanci jako prostředku pro osobní vývoj a růst člověka. 

V lužáneckém pracovišti Lidická učí: Africké bubnování, body percussion, kurz Tělo v tancitaneční kroužky pro děti, založila a vede soubor Cyranovy boty, se kterým vystupuje na koncertech s africkými bubny. Máte-li například chuť vyzkoušet si hru na africké bubny a další perkuse, můžete se přihlásit na Session s africkými bubny, která probíhá jednou za měsíc. 

Video I. díl: Dog’s street choreografie (Lidická)

Na Lužánky Live už vyšlo první video ze série tanečních choreografií body percussion pod vedením Věry Bělehrádkové.


Autorka videa a fotografií: Věra Bělehrádková

Autorka textu: Kristýna Kolibová

 

Podobné příspěvky