/

V Lanáči na Lesné připravili k zahájení sezóny speciální zamilovanou akci

První máj, lásky čas… a taky čas, kdy se konečně otevřou brány Lanového centra PROUD Brno na Lesné! Sice se Lanáč letos otevírá o měsíc později, ale o to víc se můžete těšit na spoustu novinek. Zamilované páry se mohou políbit pod rozkvetlou jabloní a užít si romantické výhledy na celé Brno!


Lanáč na Lesné letos zahájí už sedmnáctou sezónu, a to 1. května ve standardní otevírací dobu od 10 do 19 hodin. A jelikož na tento pátek vychází den zamilovaných, je pro vás připravená akce 1 + 1 zdarma! Speciální nabídka se vztahuje na oblíbený balíček, tedy lanovky, sebejištění a skok na hrazdu.

Tak neváhejte, vezměte svou drahou polovičku, kamaráda či kamarádku, rodiče či sourozence, a přijďte si k nám zařádit na čerstvém vzduchu. V nabídce najdete okruh sebejištění, vyhlídkovou jízdu na lanovkách a nově také adrenalinový skok na Big Swingu.

 

Lanáč bude v omezeném provozu kvůli vládním opatřením

Zatím bude Lanové centrum fungovat pouze v omezeném provozu, tedy hlavně o svátcích a víkendech. Ve všední dny se mohou objednávat pouze skupiny do 10 osob. V prostorách Lanového centra budou organizátoři dbát na zvýšená hygienická opatření. Ale nemusíte se bát. O žádnou zábavu nepřijdete. Ba právě naopak! Přijďte si trochu protáhnout těla a uvolnit mysl. Naši instruktoři se už moc těší na Milénové 13 na Lesné. Lanáč najdete pod Základní školou Milénova, úplně na konci ulice Vaculíkova!

Ve všední dny platí objednání dle domluvy, o víkendech a svátcích není nutná předešlá rezervace a můžete se stavit od 10 do 19 hodin. Kurzy jsou vhodné pro děti i dospělé. Více informací najdete na webu.

 

 

Na jaké novinky se můžete těšit v roce 2020?

 • Arrow game – nově si můžete užít pořádnou dávku adrenalinu nejen ve výškách, ale i na zemi!
 • Oslava narozenin – chtěli byste pro své ratolesti uspořádat netradiční narozeninovou party? Lanáč je tím správným místem!
 • Ze života na stromě – nový program pro 1. stupeň základních škol zaměřený na přírodu v našem nejbližším okolí, zejména stromy a zvířata, která na nich žijí.
 • Pestřejší víkendové programy – pokud chcete přijít do Lanáče bez objednávky, přijďte k nám v pátek nebo o víkendu. Můžete si užít okruh sebejištění, zasvištět si na lanovkách a nově i vyzkoušet naši adrenalinovou houpačku – Big Swing!
 • Program pro rodiče s malými dětmi – letošní velkou novinkou je program pro rodiče s malými dětmi (pod 10 let). Děti si užijí spoustu lezení a navíc se dozví zajímavosti o stromech a jejich obyvatelích.

 

Víte, že…

 • O vaši zábavu a bezpečí se stará 36 usměvavých instruktorů a instruktorek.
 • V Lanáči můžete vyšplhat až do výšky 12 metrů!
 • Dohromady je v Lanáči neuvěřitelných 327 karabin.
 • Celkem si můžete vyzkoušet 30 různých typů překážek.
 • Čeká vás až 300 metrů lanovkové dráhy.
 • Lanové centrum PROUD Brno rozjíždí už 17. sezónu.

Více info o nových programech a aktuálním dění na: webu, facebooku  a také instagramu.


Autorky textu: Milena Mařáková, Kristýna Kolibová

Fotografie: Archiv Lanového centra PROUD Brno

 

Podobné příspěvky