Jarní a pololetní prázdniny v Lužánkách

Blíží se pololetky a jaráky, natáhněte čepku, rukavice a tepláky. Až na vrcholky hor, nebo kousek od domova, se SVČ Lužánky je vždycky pohoda. Ať už vás baví sport, výlety, poznávání nebo tvoření, místo pro vás máme, nezapomeňte na přihlášení na luzanky.cz!


Radost z nalezené keškytvoření z papíru, keramiky, látky či ze dřeva a co teprve vlastní film nebo hlavní role v divadle. I tak si můžete s Lužánkami užít jednodenní pololetní prázdniny 31. ledna a týdenní jarní prázdniny, které pro Brno vychází na 17. – 23. února.

Příměstské tábory na osmi místech v Brně nabízí program pro děti od 6 do 15 let, některé jsou vhodné i pro středoškoláky do 20 let. Například v největším lužáneckém pracovišti na Lidické budou děti pečovat o zvířátka a pokojové rostliny, vyzkouší si grafické techniky jako linoryt nebo tisk z koláže, budou drátovat a šít, vyrábět papírové modely, naučí se základy robotiky, programování a bude čas i na hraní a výlety po okolí.

S Lužánkami můžete děti vyslat taky na týdenní dobrodružství na Vysočinu, kde je připravený pestrý program plný her a objevování okolí, včetně návštěvy akvaparku. Na tábory se můžete přihlašovat na webových stránkách luzanky.cz.


Autorka: Kristýna Kolibová

Fotografie: Archiv SVČ Lužánky

Podobné příspěvky