/

S Latou v zimě do čtenářské dílny, divadla i na tábor

V zimních měsících nabízí lužánecké pracoviště Lata v Žabovřeskách kulturní vyžití pro celou rodinu. Přijďte do divadla! Všechna představení jsou vhodná pro děti od dvou let a začínají v 10 hodin. A nezapomeňte se přihlásit na letní tábory od 13. ledna na luzanky.cz.


Užijte si s celou rodinou 18. ledna divadelní představení Africká pohádka. Hlavní hrdina je černoušek, který hledá vodu a bubínek. Na únorovém představení vás budou na Latě bavit dva klauni Jujda a Jejda s veselou loutkohrou plnou cirkusových kousků – Kašpárkova manéž, a to 8. února. Do třetice se můžete těšit na loutkovou pohádku O zajíčkovi se spoustou krásných písniček, která se pro vás chystá 7. březnaVstupenky na divadelní představení jsou k zakoupení na Latě, Plovdivská 8 nebo elektronicky.

Čtenářské dílny pro děti i jejich rodič

Na Latě si v lednu užijete tři čtenářské dílny, kde děti čekají hry, úkoly, listování v knížce a tvoření. Pro rodiče bude připraveno povídání o tom, jak rozvíjet prostorovou představivost u předškolních dětí a ukázka některých naučných dětských knížek. A na které dětské knížky se můžete těšit? Polární pohádka 17. ledna od spisovatelky Daniely Krolupperové, Sněhová královna 19. ledna od H. Ch. Andersena a příběh Lední medvídku, kam putuješ? 20. ledna.

Zažijte nezapomenutelné léto

Přestože do léta je ještě daleko, od 13. ledna můžete na webu vybírat ze široké nabídky příměstských a pobytových letních táborů. S přihlášením doporučujeme neotálet, plní se totiž přímo bleskurychle!


Autorka: Ivana Fraňková

Fotografie: Archiv SVČ Lužánky

Podobné příspěvky