/

Poslední grilování aneb Otevíráme Labyrint

Slavnostní zahájení nové sezóny volnočasových aktivit se v lužáneckém pracovišti Labyrint uskuteční 26. září od 14 hodin a návštěvníci budou moci zachytit jak poslední chvilky léta, tak i přivítat stále ještě teplé podzimní dny při grilování na Švermové 19 v Bohunicích. 


Po letní sezóně, kterou mnozí spojují s pobytem v přírodě, grilováním, letními tábory a dalšími radostmi, nastává sezóna nových kroužků, akcí a setkání. V Labyrintu se ji rozhodli uvítat posledním společným grilováním. Pro ty, kteří lužánecké pracoviště Labyrint neznají, je to skvělá příležitost k seznámení s prostory, lektory a volnočasovými kroužky.
 
„Při příznivém počasí návštěvníky čeká grilování, které už tradičně funguje na principu „přines si sám“. Ten zejména po grilovací sezóně vnímám jako možnost podělit se o své nové letní recepty a kulinářské zážitky. V naší zahradě také proběhne prezentace nových i zaběhlých kroužků. Budeme rádi, když děti tuto akci využijí k setkání s kamarády z loňské sezóny nebo z letních táborů, budou sdílet své zážitky a s lektory proberou, co by je v novém roce lákalo vyzkoušet,“ říká organizátorka akce Lucie Sedláčková.
 
Akci Otevíráme Labyrint předchází dvě menší setkání lužáneckého pracoviště s veřejností. Lektory budete moci potkat na Starolískoveckých farmářských trzích, zeptat se na vše potřebné ohledně nabízených aktivit a vyzkoušet si malování na obličej v maskérském duchu. Na Starolískovecké farmářské trhy se Labyrint vydá ve dvou prvních zářijových týdnech – přesné informace naleznete na facebookové události akce.
 
Těší se na vás lektoři z Labyrintu!
 

Autorka: Lucie Sedláčková

Fotografie: Archiv SVČ Lužánky – pracoviště Labyrint

Podobné příspěvky