Leden v Lužánkách? Přihlašovací maraton, divadlo a koncert

Jen co nový rok začal, první pololetí ve škole se chýlí ke konci. A to je ideální příležitost přidat se v Lužánkách do nového kroužku! V poločase je potřeba si taky odpočinout, od toho jsou pololetní a jarní prázdniny. Navíc už nyní v lednu můžete plánovat léto a dovolené. Ano, začíná přihlašování na tábory!


Toto letí, je tu druhé pololetí!

Co třeba Pejskoviny pro zvídavé děti, které mají nebo by chtěly mít psa? Pro sportovce sebeobrana, karate, cvičení na balonech, jóga, žonglování, orientální nebo kreativní tanec a další tradiční i netradiční aktivity? Pro budoucí filmaře kroužky animace, střihu či natáčení? Anebo jen hledáte pro děti a sebe smysluplné rozptýlení po škole a po práci, kde se poznává příroda, kutí, učí se jazyky, technika, programování, hra na různé hudební nástroje, rozvíjí se fantazie a kde je spousta legrace? Určitě vyberete z více než osmi set kroužků, a to na dvanácti místech v Brně a okolí.

 

Kam na jarní prázdniny? Do Brna, Kuřimi i do hor

Týden plný her, výletů, tvoření a dovádění se blíží! O jarních prázdninách od 5. do 9. února si děti mohou užít příměstské tábory. Přihlásit je můžete už teď na luzanky.cz! S Lužánkami můžete vyrazit taky na týden lyžovat do Orlických hor, a to od 17. do 24. února. Letošní téma doprovodného programu a her je Doba ledová.

 

Už v lednu můžete mít vyřešené léto

A očekávané datum je i 15. ledna. Vypukne přihlašování na letní příměstské a pobytové tábory. Buďte u toho, ať máte jisté místo a vyřešené léto. Je důležité mít se na co těšit. Hodně štěstí, ať ulovíte váš oblíbený tábor.

 

V lednu také za kulturou. Do divadla a na koncert

Lužánecký divadelní soubor Mámení vás zve na představení Richard III.! Kdo je Richard? Postava, která patří minulosti, nebo jsou její vlastnosti podezřele času vzdorné? Tyran nebo génius, který vycítí příležitost? Netradiční pojetí klasiky od Williama Shakespeara zažijete v podání takzvaného site specific umění v úterý 16. ledna v lužáneckém pracovišti Lidická. Vstup zdarma, rezervace nutná na luzanky.cz.

 

Jako perlička na závěr je tu pozvání na netradiční koncert lužáneckého souboru Cyranovy boty, který se uskuteční v Expediční klubovně v úterý 23. ledna. Rytmy, které vás uvolní, nabíjí energií, radostí a možná zvednou ze židle. V hlavní roli africké bubny a třeba i vy! Po koncertě se chystá společné jamování.

 

 


Autorka: Kristýna Kolibová
Fotografie: Archiv SVČ Lužánky

Podobné příspěvky