Youtubering, jednokolky nebo focení mobilem: Jaké kroužky letos letí v SVČ Lužánky?

Začíná nový školní rok a Středisko volného času Lužánky bude brzy praskat ve švech. V letošním školním roce Lužánky otevřely více jak šest set kroužků, některé s mnohaletou tradicí, jiné jako žhavé novinky, které jsou určené nejen pro děti, ale také pro dospělé a pro seniory. Jaké kroužky jsou letos v Lužánkách nejvíc trendy?

Hlavním posláním Lužánek je podpora pozitivního formování osobnosti, k tomu pomáhá široká škála kroužků a volnočasových aktivit pro děti i dospělé, vedených netradiční formou těmi nejlepšími odborníky. Své místo zde mají kroužky s dlouhodobou tradicí (např. dětský folklorní soubor Javorníček), zároveň se však Lužánky umí lehce přizpůsobit i těm nejnovějším trendům.

Zajímavých a netradičních kroužků najdeme v Lužánkách mnoho. Z trendy novinek si zájemci mohou vybrat například kroužek focení mobilem, na mládež opět čeká atraktivní kroužek youtuberingu. Z mezigeneračních kroužků mohou rodiny v novém školním roce navštěvovat například kroužek včelaření nebo cirkusový kroužek pro malé cirkusáky a jejich rodiče. „U nás na pracovišti nejvíc frčí první jednokolková škola v ČR a právě cirkusové kroužky, které jsou každoročně během pár dní obsazeny,“ komentuje trendy v kroužcích Konrád Heczko z lužáneckého pracoviště Legato.

Lužánky – středisko volného času umožňují dětem smysluplně trávit volný čas a nabízí kroužky nejrůznějšího zaměření pro děti všech věkových kategorií, mládež i dospělé. Podívejte se na naši nabídku na www.luzanky.cz, nové kroužky jsou označené písmenem N.


Text: Anna Petrželková

Fotografie: Archiv SVČ Lužánky

Podobné příspěvky