/

Blýskněte se v mracích kroužků

Je libo sportování, tvoření, vaření nebo třeba programování? Hlavně, aby byl kroužek, co nejblíže k vašemu bydlení? Hledáte pro děti, dospělé nebo seniory smysluplné rozptýlení? Už nemusíte, veškeré volnočasové aktivity, více než šest set kroužků najdete ve Středisku volného času Lužánky na deseti místech v Brně a okolí. Do kroužku na nový školní rok 2022/2023 se už můžete přihlásit na luzanky.cz.


Ještě před prázdninami jisté místo v kroužku

Ať už se zajímáte o techniku, sport, kosmetiku, keramiku, šití, hudbu, divadlo, film, zvířata, květiny, nebo chcete vyzkoušet něco úplně nového, v Lužánkách budete s výběrem spokojení. Vyberou si nejmenší děti, předškoláci, školáci, puberťáci, ale i dospělí a senioři.

Novinky mezi stálicemi

Mezi svěžími novinkami se letos objevil třeba step, malování na tabletu, čtení pro nejmenší, netradiční sportovky, ukulele, kosmetická a šperkařská dílna, akrobatická přípravka i cirkus pro celou rodinu. A je toho mnohem víc! Mrkněte do nabídky. Podle naší předpovědi budou tyhle čerstvé kousky brzy oblíbené!

Na deseti místech, Lužánky jsou na každém rohu!

Středisko volného času Lužánky najdete na deseti pracovištích v Brně a okolí. Zájemci tak mohou zvolit kroužek nejen podle zaměření, ale také podle dostupnosti od svého bydliště. Zalovte v pestré nabídce na luzanky.cz a užijte si další školní rok naplno!


Autorka textu: Kristýna Kolibová

Fotografie: Archiv SVČ Lužánky

Podobné příspěvky