Nový lužánecký kurz je splněný sen pro malé i velké kutily

Vybavená dílna, práce se dřevem pro děti i dospělé a odborné vedení. V kurzu Dřevák.dílna na lužáneckém pracovišti Legato v Kohoutovicích si v dubnu a květnu vyrobíte velikonoční dekorace, foto puzzle nebo fešného motýlka na krk. 


Manuální práce s přírodními materiály je skvělý relax a také zábava, u které se děti i dospělí naučí nové dovednosti. Vlastní výrobek je pak největší odměna pro každého. Málokdo však má k dispozici dílnu s potřebným nářadím. Proto vznikl v Legatu nový kroužek, kde si úplní začátečníci vyzkouší práci se dřevem. „Zaměříme se na základy měření, řezání, pilování a vrtání. Vše si na místě ukážeme a vysvětlíme,“ popsala náplň kurzu jeho vedoucí a pedagožka volného času Tereza Hrdličková.

Ve čtyřech lekcích v dubnu a květnu si účastníci starší 12 let vyrobí stojánek na telefon, moderní ozdobu do obleku – dřevěného motýlka na krk, nebo foto puzzle, které mohou věnovat jako dárek. Jednotlivé kurzy jsou maximálně pro osm lidí, své místo si proto rezervujte na luzanky.cz nebo přímo na e-mailu tereza.hrdlickova@luzanky.cz.


Autorka: Kristýna Kolibová

Fotografie: Kurz Dřevák.dílna v SVČ Lužánky – Legato

Podobné příspěvky