Užijte si den, kdy budete na prvním místě jen a právě vy

Jste stále v jednom kole a potřebujete takzvaně vypnout? Pasivně i aktivně si odpočinete na Relaxačním dni ve Středisku volného času Lužánky. Stavte se 16. března na pracoviště Lidická načerpat sílu po zimě.


Relaxační den přinese nejen odpočinek a radost z tvoření, ale také inspiraci a nevšední zážitky. Už jste slyšeli třeba o šmrncovní kombinaci ušlechtilého skla s betonem nebo o upcyklaci textilu? Chtěli byste si sami vyrobit náramek z polodrahokamů, barefoot sandály nebo nahřívací polštářek pro ničím nerušený spánek? Zkušení lektoři nabídnou klasické i trendové aktivity, u kterých si dopřejete dokonalý relax.

Těšit se můžete také na protažení a meditaci v lekcích jógy, tance a netradiční gongové lázni. Mezi jednotlivými workshopy se můžete posilnit dobrotami z kavárny L-CAFFE, která je přímo v lužánecké galerii.

 „Smyslem akce je, aby se lidé zastavili, věnovali se sami sobě a také se naučili něco nového. Harmonogram kurzů jsme naplánovali tak, aby si návštěvníci vyzkoušeli v jeden den více aktivit,“ uvedla jedna z organizátorek Relaxačního dne Anna Potůčková.

Akce určená pro dospělé a dospívající od 15 let se uskuteční 16. března 2019 ve Středisku volného času Lužánky – pracoviště Lidická od 9 hodin do 18:30. Kapacita jednotlivých aktivit je omezená, proto je nutná rezervace na relaxacniden.luzanky.cz.


Autorka: Kristýna Kolibová

Fotografie: Archiv SVČ Lužánky – akce Relaxační den

Podobné příspěvky