Najdete u nás svůj vysněný kroužek?

Školní rok pomalu končí a už by bylo dobré myslet na ten následující. Proč? V Lužánkách totiž 1. června startuje přihlašování na kroužky. Možností, jak trávit volný čas, nabízí toto volnočasové centrum nesčetně. A pokud by snad někdo svůj vysněný kroužek v jeho nabídce nenašel, může poslat tip na jeho založení a dostat malý dárek.

Na webových stránkách Lužánek lze od 25. května nalézt nabídku kroužků na nový školní rok s možností rovnou se přihlásit. V letošním roce tvírají více jak 550 kroužků, přičemž některé ze zájmových útvarů mají mnohaletou tradici, jiné naopak patří mezi žhavé novinky.

Lužánky nabízí kroužky nejrůznějšího zaměření pro děti všech věkových kategorií, mládež i dospělé – od kroužků s technickým zaměřením, po sportovní, přírodovědné, dramatické, výtvarné, hudební či rukodělné. „Zájmové útvary nejsou určeny jen pro děti a mládež, ale i pro dospělé a seniory. Z naší široké nabídky je to například jóga, různé rukodělné dílny, ateliéry, keramická a výtvarná tvorba pro cizince, divadelní soubor Brnkadla, taneční soubor Cyranovy boty a další. Kroužky označené 18 + jsou prostě pro každého, bez ohledu na věk,“ komentuje nabídku Milena Bogdálková.

Středisko volného času Lužánky disponuje deseti pracovišti v Brně a okolí, zájemci si tak mohou kroužek vybrat nejen podle zaměření, ale také podle dostupnosti od svého bydliště. Podívejte se na naši nabídku na www.luzanky.cz, určitě si vyberete!


Pozor soutěž!

Nabízíme odměnu těm, kteří si nevybrali z široké nabídky našich kroužků. Pokud ten svůj vysněný mezi více jak 550 lužáneckými kroužky nenajdete, ozvěte se nám na mujkrouzek@luzanky.cz a dostanete od nás malý dárek. Protože my věříme, že si z naší nabídky vybere opravdu každý.


Text: Anna Petrželková

Fotografie: Archiv SVČ Lužánky

Podobné příspěvky