Královská zábava v Lužánkách. Začíná přihlašování do kroužků

Chcete se od nového školního roku královsky bavit? Pro princátka a princezny i jejich rodiče a prarodiče jsou ve Středisku volného času Lužánky připraveny stovky kroužků v novém školním roce 2021/2022. A další budou přibývat! Nepřehlédněte taky novinky. Smysluplné rozptýlení po škole i po práci najdete na deseti místech v Brně a okolí! Stačí si vybrat na luzanky.cz. Přihlašování začíná 1. června.


Ještě před prázdninami můžete dětem i sobě zařídit místo v kroužku. Na výběr jsou osvědčené kurzy a novinky nejrůznějšího zaměření pro všechny věkové kategorie od nejmenších dětí, přes školou povinné, dospívající až po dospělé a seniory. Ať už se zajímáte o techniku, sport, kosmetiku, keramiku, šití, hudbu, divadlo, film, tanec, zvířata, květiny, nebo chcete vyzkoušet něco úplně nového, v Lužánkách budete s výběrem spokojení.

Princeznám už dávno nestačí jen umět nosit korunku a princům zase zacházet s mečem jako udatní rytíři. Chtějí zkoušet nové věci. A tak jdou s dobou i Lužánky! Mrkněte na zbrusu nové kroužky pro děti i dospělé.

Středisko volného času Lužánky najdete na deseti pracovištích v Brně a okolí. Zájemci tak mohou zvolit kroužek nejen podle záliby, ale také podle dostupnosti od svého bydliště. Zalovte v pestré nabídce na luzanky.cz a kralujte svému volnému času!


Text: Kristýna Kolibová

Fotografie: SVČ Lužánky

 

Podobné příspěvky