Léto s Lužánkami, to je dobrodružství ve městě i pod stanem

Přestože se může zdát, že letní radovánky jsou ještě na míle daleko, teď nastává ten pravý čas na přemýšlení o tom, jaký vybrat pro děti letní tábor. Cirkusový, indiánský nebo detektivní? Příměstský nebo pobytový? Ať už ve městě, nebo v lese, děti se rozhodně nudit nebudou. Léto v Lužánkách je plné dobrodružství, legrace a nových přátelství.

Na webových stránkách Lužánek lze od začátku února nalézt kompletní nabídku táborů na léto 2016 s možností rovnou se přihlásit. V nabídce je čtyřicet klasických pobytových táborů pro děti, mládež i dospělé s dětmi, a kolem sto sedmdesáti příměstských táborů. Na malé umělce čeká hudební, výtvarný či divadelní tábor. Nadšení chovatelé budou pečovat o lužánecká zvířátka a zahradníci zjistí, jak se dá vypěstovat papája. Holky si mohou zkusit orientální tance a kluci třeba lanáč.

Každý rok je o letní nabídku SVČ Lužánky velký zájem a některé tábory se v prvních dnech plní rychlostí blesku. Proto je důležité, aby rodiče na nic nečekali a své dítě přihlásili na tábor co nejdříve, dokud si ještě mohou bez omezení vybírat. „Každoročním hitem jsou příměstské tábory Cirkusu LeGrando, kde si děti celý týden zkouší v cirkusovém šapitó kejkle a artistické dovednosti. Na konci týdne mohou rodiče a přátelé zhlédnout pravé cirkusové představení, ve kterém mladí artisté vystoupí,“ komentuje jeden z nejoblíbenějších příměstských táborů Milena Bogdálková. Nabídku letních táborů najdete na www.luzanky.cz.


Text: Anna Petrželková, Fotografie: Martin Hlavoň

Kontakt: Milena Bogdálková,  milenab@luzanky.cz, 603 545 745

Podobné příspěvky