Tvoření, jóga a meditace. Užijte si Relaxační den podle svých představ

Jste stále v jednom kole a potřebujete takzvaně vypnout? Pasivně i aktivně si odpočinete na Relaxačním dni v Lužánkách. Lektoři z Rukodělného ateliéru a oddělení Jóga a zdraví už tradiční akci pořádají tentokrát v nových prostorách v centru Brna na Solniční. Zarezervujte si lekce a stavte se 10. dubna načerpat sílu po zimě.


Relaxační den přinese nejen odpočinek a radost z tvoření, ale také inspiraci a nevšední zážitky. Chtěli byste si sami vyrobit domácí kosmetiku, barefoot sandály nebo šperk z vinutých perel? Mít doma designérskou misku ze surového betonu a skleněné mozaiky, která je nyní velice trendy? Vyzkoušet sklářskou techniku a elegantní malbu tuší? Zkušení lektoři se na vás těší!

 

Smyslem akce je, aby se lidé zastavili, věnovali se sami sobě a také se naučili něco nového. Harmonogram kurzů jsme naplánovali tak, aby si návštěvníci vyzkoušeli v jeden den více aktivit,“ uvedla jedna z organizátorek Anna Königová.

 

Jóga, meditace, hudební lázeň a vyšetření arteriografem

Pro nastavení vnitřní pohody je potřeba se taky pořádně protáhnout! Lekce jógy nabízí komplexní posílení celého těla, které má blahodárné účinky i na mysl. Můžete zažít také meditaci pomocí zpěvu, tance a netradiční hudební lázně. Po celý den můžete využít také vyšetření arteriografem, který diagnostikuje srdeční aktivitu i cévní cirkulaci.

 

„Letošní novinkou je Čchi kung s mistrem Pavlem Kalou a hudební lázeň s Věrkou Bělehrádkovou. Praxe v kurzech uvede účastníky do vnitřní stability i uvolnění. Můžete vybrat jen jednu aktivitu, či na sebe nechat působit vícero z nich. Vzájemně se posilují a doplňují,“ popsal Petr Blaha část programu, který se bude věnovat pohybu.

 

Akce určená pro dospělé a děti od 12 let se uskuteční v neděli 10. dubna 2022 na Solniční 12 v centru Brna od 10 do 17 hodin. Kapacita jednotlivých aktivit je omezená, proto je nutná rezervace na relaxacniden.luzanky.cz.

 

 

 


Autorka: Kristýna Kolibová

Fotografie: Archiv SVČ Lužánky

Podobné příspěvky