Toto letí, už je druhé pololetí a s ním přihlašování do kroužků v Lužánkách

Dali jste si novoroční předsevzetí nebo jen chcete zkusit něco nového? Nestihli jste své dítě přihlásit na podzim? Nebo byl kroužek, který jste chtěli, už obsazený? Je tu nová šance! Začíná nové pololetí a s ním i přihlašování do kurzů pro malé i velké, v největším středisku volného času v Česku, které letos slaví 70. let od svého vzniku – SVČ Lužánky.


Podle průzkumů chce víc jak polovina Čechů na nový rok změnu. Nejčastěji si přejí zlepšit životní styl, více se věnovat pohybu a osobnímu rozvoji. A právě nyní je ten pravý čas pustit se do plnění cílů, snů a dát volnému času novou šťávu. V Lužánkách se můžete stát třeba včelařem, cukrářem, navštěvovat kurz šití, naučit se hrát na hudební nástroj, vyzkoušet nový sport, zdokonalit se v cizím jazyce nebo si zacvičit jógu. Kromě klasických pravidelných kroužků nabízí Lužánky také jednorázové víkendové kurzy, otevřené ateliéry a dílny, tábory pro rodiče s dětmi nebo aktivity pro celou rodinu.

Nové kroužky v druhém pololetí

K horkým novinkám pro druhé pololetí patří například sportovně zaměřené kroužky, mezi ně patří Latino kroužek na Latě v Žabovřeskách, Cvičení (nejen) pro maminky po porodu a Zdravotní cvičení pro seniory na Lánech v Bohunicích, nově mohou maminky zrelaxovat tělo i duši na MAMIjóze v Labyrintu v Bohunicích, zatímco o jejich děti bude postaráno. Dále můžete své dítě přihlásit na Taneční kroužek pro nejmenší na Lidické anebo na Ping pong na Lišce v Bílovicích nad Svitavou. Na své si přijdou i milovníci výtvarného umění (Tvoř si v Labyrintu v Bohunicích), dramatické tvorby (Letem divadelním světem v Labyrintu v Bohunicích) a zájemci o elektroniku si mohou vybrat dokonce ze tří kroužků (Elektronika pro nejmenší, Základy analogových obvodů a Základy digitálních obvodů na Lidické).

                                   

Ze stovek kurzů pro širokou veřejnost, všechny věkové kategorie a na deseti místech v Brně a okolí, si vybere opravdu každý. Neotálejte a přihlaste se na luzanky.cz, než vám někdo vyfoukne místo!


Autorka: Kristýna Kolibová

Fotografie: David Hofmann, archiv SVČ Lužánky

 

Podobné příspěvky