/

S Lužánkami ven za zábavou: minigolf, arrow game a lanové centrum

Interaktivní procházky s úkoly, lanové centrum, arrow game a minigolf s příběhem Lišky Bystroušky. Středisko volného času Lužánky zve rodiny s dětmi na adrenalin, netradiční i poučné aktivity pod širým nebem do Brna a okolí. Šťastnou a hravou cestu!


Lanové centrum PROUD Brno a Arrow game Lesná

Hledáte v Brně zážitky s partou kamarádů nebo s rodinou? Originální narozeninovou oslavu, dobrodružný teambuilding nebo hravý výukový program? Vyrazte do Lanového centra PROUD Brno a Arrow game Lesná, které najdete u Základní školy Milénova na Lesné. Vyzkoušíte si lanovou dráhu deset metrů nad zemí, okruh sebejištění, skok na hrazdu, lanovku, adrenalinovou houpačku a týmovou plošinu. Pro nejmenší je připravený program s lezením Po stopách veverky. Hned vedle je aréna na lukostřeleckou hru arrow game, která procvičí vaši přesnost, mrštnost a taktiku.

Lanáč v číslech:
  • Sezóna od 1. dubna až do 31. října, přijďte si všechno vyzkoušet,
  • Až z 12 metrů můžete pozorovat svět v Lanáči,
  • Neuvěřitelných 327 karabin je součástí adrenalinové stezky nad zemí,
  • Se vším všudy si můžete vyzkoušet 30 různých typů překážek,
  • Celkem profrčíte 300 metrů lanovkové dráhy,
  • V roce 2024 se rozjela 21. sezóna.

Otevírací doba, rezervace a dny i bez rezervace, vše se dozvíte na webu.

 

Minigolf Liška v Bílovicích nad Svitavou

Znáte příběh Lišky Bystroušky? Poznejte ho při hraní minigolfu! Čtrnáct pochozích drah, umělý travnatý koberec, překážky se zvířátky, také bosonohá stezka, outdoorové hry a lukostřelba. Pohádkový venkovní Minigolf Liška si užijete v Bílovicích nad Svitavou v ulici Palackého kousek od myslivny lišky Bystroušky. V provozu je areál od dubna do září o víkendech od 10 do 18 hodin, v letních měsících i ve všední dny, od úterý do pátku od 15 do 19 hodin, o víkendech od 10 do 19 hodin.

Zájemci si mohou vybrat svůj čas přes rezervační systém anebo kontaktovat obsluhu minigolfu přes e-mail minigolf@luzanky.cz či telefonní číslo 725 505 972. Sledujte taky Facebook Minigolf Liška, ať vám neuniknou novinky.

 

Interaktivní procházky v Brně a okolí

Lužánecká sportoviště můžete navštívit od jara do podzimu a celoročně můžete poznávat Brno a okolí na trasách s úkoly. Putování  S Mendelem za pokladem vás zavede do okolí hradu Špilberk, Žabovřesky tajuplné zase do ulic Žabovřesk a zajímavá zákoutí Parku
Lužánky objevíte díky hledačce nebo-li Questingu. Další tipy na procházky s kočárky i bez, s aktivitami pro nejmenší a šiframi pro starší nabízí mobilní aplikace LApka, která je zdarma ke stažení na lapka.luzanky.cz.

 


Autorka: Kristýna Kolibová

Fotografie: Archiv SVČ Lužánky

Podobné příspěvky