Jarní inspiraci a tvoření najdete v lužáneckém e-shopu

Tvoření doma nebylo nikdy jednodušší. Balíčky s návody a materiálem pro malé i velké kutily, gurmány, švadlenky, umělce a pro zájemce o jarní dekorace. A nabídka se stále rozšiřuje! Vyberte si na obchod.luzanky.cz a užijte si zážitkový duben s Lužánkami.


Rádi zkoušíte nové věci? Potřebujete zabavit děti? Chtěli byste originálně a jarně vyzdobit váš domov, anebo vyrobit zajímavý dárek, třeba mamince ke Dni matek? Lektoři Střediska volného času Lužánky chystají kompletní balíčky se vším, co budete k tvoření potřebovat. A k tomu vždy něco navíc! Třeba kulinářské balíčky jsou obohacené o hry a recepty, které zvládnou i děti.

 

„Je super, že v tašce najdete připravené úplně všechno. Stačí jen vzít nůžky, tavnou pistoli a jde se na to,“ pochvalovala si Martina Zobačová na lužáneckém Instagramu, která si pořídila jarní věnec a pedigový košík.

„Díky balíčkům vyzkoušíme věci, které bychom jinak nezkusili. Pedig zaujal i manžela,“ uvedla zase Helena Votavová, která do tvoření zapojila celou rodinu.

Ať už vás baví keramika, výrobky ze dřeva, látky, drátků, skla nebo porcelánu, elektrostavebnice, anebo jen hledáte tipy na tvoření, mrkněte na obchod.luzanky.cz. V nabídce najdete také webináře, například pro rodiče předškoláků, jak připravit dítě na nástup do školy. Lužánky jsou tu pro vás!

 


Autorka textu: Kristýna Kolibová

Fotografie: Jakub Mimlich, archiv SVČ Lužánky, lužánecký e-shop

Podobné příspěvky