Poslední volná místa na táborech. Přihlaste se na letošní Mistrovství zábavy

Taky vyhlížíte teplo, dovádění venku jen v tričku, hry a letní prázdniny? Zbývají poslední volná místa na pobytových a příměstských táborech. I přesto je nabídka pestrá. Stačí si vybrat a užít si léto naplno! Připravený je program i pro dospělé. 

 
Stany, chatky a dobrodružství v přírodě. To jsou pobytové tábory
 
Děti školou povinné si užijí nabitý program u Vranovské přehrady, u Žďárskách vrchů, u hradu Buchlov i kousek od Brna. Tábory jsou inspirované třeba Disneyho pohádkami (dva turnusy), cestou kolem světa, naučí se první pomoc, zažijí klasické i netradiční sportovní aktivity a bude se i tvořit. Který vyberete?
 
Všechna volná místa na pobytových táborech i pro náhradníky najdete zde.
 
 
 
Tábor kousek od doma? Jasně! Příměšťáků je ještě na výběr hromada
 
Baví vaše děti kutit, šít, natáčet nebo třeba hrát divadlo? Mají rádi zvířata a zajímají se o přírodu? Chtěli byste, aby se věnovali tanci, historickému šermu, robotice, nebo aby víc poznávali okolí a jezdili na výlety? Ano, i s příměšťákem děti vyrazí na čerstvý vzduch a budou se domů vracet plní zážitků.
 
Výběr příměstských táborů najdete zde, všechna volná místa tady.
 
Ať už vyberete jakkoliv, jisté je, že budou děti trávit volný čas smysluplně, spoustu se toho naučí a budou dovádět se svými vrstevníky.
 
 
 
 
 
Krásné léto i vám rodičům. Připravené jsou tvořivé kurzy, jóga, hry pro celou rodinu a adrenalin
 
Pokud byste chtěli vyzkoušet točení na hrnčířském kruhu a modelovat z hlíny, můžete přes léto navštívit dokonce dva intenzivní keramické kurzy. Dále pro vás bude v červenci a srpnu připravená už tradiční jógová středa. Vyhovuje vám víc dopoledne nebo odpoledne? Těší se na vás milí a usměvaví lektoři z lužáneckého pracoviště Lidická, kteří vás o letních prázdninách uvítají v nových prostorách v Solniční ulici v centru města Brna. A nemůže chybět Lanové centrum PROUD Brno, Arrow game Lesná a nový Minigolf Liška. Pro milovníky interaktivních procházek je tu hra Žabovřesky tajuplné a mobilní aplikace LApka s více jak dvěma desítkami tras v Brně a okolí.
 
 
 
 
 

 
Autorka: Kristýna Kolibová
Fotografie: Archiv SVČ Lužánky

Podobné příspěvky