/

Brněnský Cirkus LeGrando se vrací na vlny Baťova kanálu

Čtyři akrobatická představení, ve čtyřech dnech a čtyřech přístavech. Po čtvrté vystoupí brněnský Cirkus LeGrando na Baťově kanále po čtyřleté přestávce. Jedinečnou cirkusovou show mohou zájemci zažít od 11. do 14. července ve Veselí nad Moravou, Spytihněvi, Otrokovicích a ve Starém Městě. Na projektu se podílí lužánecké pracoviště Legato, Cirkus LeGrando, Baťův kanál o.p.s a Hamboot s.r.o. – půjčovna lodí.   


Mladí artisté kohoutovického Cirkusu LeGrando ze Střediska volného času Lužánky se přes den budou pohupovat na hladině historické vodní cesty a po večerech v přístavech předvedou třaskavý mix komedianství a akrobatických triků. Turisté tak mohou vyrazit o prázdninách za poznáním i za kulturou.

 

Představení je výsledek autorské tvorby mladých a nadějných artistů z cirkusu LeGrando. K vidění bude kromě akrobacie také žonglování a vzdušná artistika. Délka představení je zruba pětačtyřicet minut, “ láká za organizátorský tým Milan Rožtek.

 

Veselé bárky plné artistů a komediantů předvedou svou akrobaticko-divadelní performanci nazvanou „Moře? Bude!“. V přístavech Baťova kanálu zahrají za dobrovolné vstupné vždy od 20 hodin.

Přes den pomalá plavba, mosty, plavební komory a večer cirkusové kousky u naší divadelní lodi pro diváky sedící nabřehu. Prostě romantika jak má být,“ doplnil další z organizátorů Konrad Heczko.

 

 

Program

Úterý 11. července – přístav Veselí nad Moravou
Středa 12. července – přístav Spytihněv
Čtvrtek 13. července – přístav Otrokovice
Pátek 14. července – Staré Město – Zašívárna U Osla

 

Více informací

Web, Facebook, videa z uplynulých ročníků: 2016, 2019  

 


Autor: Konrad Heczko
Fotografie: Archiv Cirkus LeGrando

Podobné příspěvky