Kde v Lužánkách narazíte na Mikuláše a čerta?

Svátkem svatého Mikuláše tradičně začíná vánoční veselení a mlsání, protože dobroty, které Mikuláš přinese, mohou alespoň na chvíli zkrátit dlouhé čekání na Ježíška. S Mikulášem, čertem i andělem se letos potkáte na lužáneckých pracovištích Louka, Lány a Lesná.

V Lužánkách se Mikuláš se svými společníky tento rok zastaví s denním předstihem, tedy už na druhou adventní neděli. Na vinohradském pracovišti Louka si zájemci kromě setkání s ním užijí také andělskou výtvarnou dílnu a čertovské hraní.  Celý 4. prosinec chystají v mikulášském duchu také na pracovišti Lesná, kde program završí slavnostním rozsvícením vánočního stromu Městské části Brno Sever. Na pracovišti Lány v Bohunicích si děti zadovádí nejen s Mikulášem, ale také s hodnými čerty: „Akci Čertovské dovádění pořádáme letos podeváté, protože mívá velký úspěch. Děti budou jako každoročně plnit u hodných čertů úkoly a nakonec je samozřejmě odmění Mikuláš,“ láká na akci Petra Goczálová z bohunického pracoviště.

img_7596-1200
Čertovské dovádění na Lánech

Přijďte zjistit, jestli jste letos zlobili, nebo byli hodní a zkraťte si čekání na Ježíška ve Středisku volného času Lužánky.


Text: Anna Petrželková

Fotografie: Archiv pracoviště Lány

Podobné příspěvky