Výběr tábora na poslední chvíli

Ještě váháte nad výběrem letního tábora pro vaše děti? Hledáte pro ně zábavu, ale zároveň chcete mít jistotu, že o ně bude vždy dobře postaráno? Středisko volného času Lužánky má na vybraných příměstských a pobytových táborech stále volná místa.

Pokud chtějí vaše děti zažít pořádné letní dobrodružství, vypravte je na pobytový tábor. Letos nabízíme přes 20 pobytových táborů pro děti, mládež, dospělé i rodiče s dětmi. Z neobsazených pobytových táborů doporučujeme například tábor pro rodiče s dětmi, kterým budou provázet krysí kamarádi. Pro dospělé připravujeme týdenní jógový kurz na Vysočině a milovníci vody s námi mohou tradičně vyjet na vodácký tábor.

Pro ty, kdo zůstávají v Brně a večer se chtějí vracet do své postýlky, nabízíme více jak 180 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Malí sportovci se mohou stále přihlašovat na tábor plný sportovních her, turistický nebo tanečně-sportovní příměstský tábor. Umělci mohou přijít na výtvarný i hudební tábor a malí herci se mohou přihlásit na improvizační nebo divadelní tábor.

Pošlete v létě své děti mimo dosah nudy, pošlete je do Lužánek. Podívejte se na naše neobsazené příměstské a pobytové tábory na www.luzanky.cz.


 

Text: Anna Petrželková

Fotografie: Archiv SVČ Lužánky

Podobné příspěvky