Domů Novinky Výběr tábora na poslední chvíli

Výběr tábora na poslední chvíli

15.5.2018
Ještě váháte nad výběrem letního tábora pro vaše děti? Hledáte pro ně zábavu, ale zároveň chcete mít jistotu, že o ně bude vždy dobře postaráno? Středisko volného času Lužánky má na vybraných příměstských a pobytových táborech stále volná místa.

Pokud chtějí vaše děti zažít pořádné letní dobrodružství, vypravte je na pobytový tábor. Letos nabízíme přes 20 pobytových táborů pro děti, mládež, dospělé i rodiče s dětmi. Z neobsazených pobytových táborů doporučujeme například tábor pro rodiče s dětmi, kterým budou provázet krysí kamarádi. Pro dospělé připravujeme týdenní jógový kurz na Vysočině a milovníci vody s námi mohou tradičně vyjet na vodácký tábor.

Pro ty, kdo zůstávají v Brně a večer se chtějí vracet do své postýlky, nabízíme více jak 180 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Malí sportovci se mohou stále přihlašovat na tábor plný sportovních her, turistický nebo tanečně-sportovní příměstský tábor. Umělci mohou přijít na výtvarnýhudební tábor a malí herci se mohou přihlásit na improvizační nebo divadelní tábor.

Pošlete v létě své děti mimo dosah nudy, pošlete je do Lužánek. Podívejte se na naše neobsazené příměstské a pobytové tábory na www.luzanky.cz.


 

Text: Anna Petrželková

Fotografie: Archiv SVČ Lužánky

Print Friendly, PDF & Email

Mohlo by vás také zajímat