Otevírá se už sedmá miniškolka bez slziček Maceška, tentokrát na Lišce

V Bohunicích, Kohoutovicích, Líšni, Žabovřeskách, Vinohradech, na Veveří a nově i v Bílovicích nad Svitavou. Miniškolka Maceška, která je určená dětem od dvou let, rozšířila své působení na další lužánecké pracoviště. Na Lišce zahájí provoz 2. února. Zájemci si mohou vyzkoušet první hodinu zdarma po předchozí telefonické nebo emailové domluvě.


„Spokojené dítě i rodič.“ „Miniškolka bez slziček.“ Hesla, kterými se řídí v miniškolkách Maceška. Cílem je postupné a nenásilné zvykání dětí na pobyt bez rodičů a příprava na pohodový vstup do mateřské školy. V menších skupinách po deseti až patnácti se dětem věnují vždy dvě kvalifikované lektorky.

„Na Macešku jsem měla dobré reference. Oceňuji vlídný přístup tet, program který děti rozvíjí a má dobrou koncepci. Dítě se do školky opravdu těší,“ řekla Aloisie Gašparević, která s dětmi navštěvovala Macešku Legato v Kohoutovicích.

Přijďte si vyzkoušet hodinu zdarma na Lišku

Lužánecké pracoviště Liška, které najdete v Bílovicích nad Svitavou v ulici Žižkova 600, otevírá miniškolku Maceška v úterý 2. února od 8.30 do 12.30. V provozu bude každý týden, vždy v úterý a čtvrtek. Cena za jedno dopoledne je 250 Kč, ale první hodinu si můžete vyzkoušet zdarma.

„Dozvíte se, jak to u nás chodí, jaký mají děti režim a v jakých aktivitách je rozvíjíme. Jen nám prosím dejte vědět, že přijdete alespoň den předem, a to lektorce Evě Kotasové na telefonní číslo 608 832 313 nebo email maceska.liska@luzanky.cz,“ upřesnila lektorka Pavla Šarmanová.

Co vzít s sebou?

  • podepsanou krabičku se svačinou – balené potraviny, které nepodléhají zkáze,
  • pití v uzavíratelné PET lahvi,
  • náhradní oblečení (včetně spodního prádla a ponožek pro případ nehody),
  • podepsané přezůvky,
  • zástěrku na tvoření,
  • případně věci na přebalování dětí (jednorázové pleny, vlhké ubrousky).

Kde se můžete přihlásit?

Na webových stránkách najdete přihlášku i podmínky přijetí. Miniškolky dodržují přísnější hygienická opatření.

 

 


Autorka textu: Pavla Šarmanová, Kristýna Kolibová

Fotografie: Jana Vacková-Veselá

Podobné příspěvky