Kroužky v Lužánkách, zábava a poučení pro děti i dospělé

Léto i prázdniny se pomalu blíží ke konci a rodiče by měli začít přemýšlet nad tím, jak budou jejich ratolesti trávit v novém školním roce volný čas. Na kroužky v Lužánkách se mohou malí i velcí zájemci přihlašovat od června do konce září.

Středisko volného času Lužánky nabízí v následujícím školním roce přes 650 kroužků nejrůznějšího zaměření pro děti všech věkových kategorií, mládež i dospělé – od kroužků s technickým zaměřením, po sportovní, přírodovědné, dramatické, výtvarné, hudební či rukodělné.

Některé ze zájmových útvarů mají mnohaletou tradici, jiné naopak patří mezi žhavé novinky. „I v letošním roce reagujeme na zájem veřejnosti a otevíráme přes sto nových kroužků“ vysvětluje Gabka Odstrčilová z oddělení propagace. Z novinek si zájemci mohou vybrat například papírové modelářství, badatelský kroužek, dílnu pro malé cukrářky, swingovou tančírnu, mediální kroužek, veslařskou přípravku nebo divadélko pro nejmenší.

Na webových stránkách Lužánek lze již od konce května nalézt kompletní nabídku kroužků na školní rok 2016/2017, přihlásit se můžete od června do konce září. Podívejte se na naši nabídku na www.luzanky.cz.


Text: Anna Petrželková

Fotografie: Archiv SVČ Lužánky

Podobné příspěvky