/ /

Hýčkejte se na Relaxačním dni v Lužánkách

Kdy naposledy jste se zastavili a dopřáli si jen tak být, věnovat se sami sobě a tomu, co vás baví? Relaxační den v Lužánkách se letos uskuteční 28. března v lužáneckém pracovišti Lidická a opět se můžete těšit na tvořivé workshopy a relaxační lekce. Kapacita jednotlivých aktivit je omezená, proto se neváhejte přihlásit – buď přes web, nebo e-mailem.

Lužánecké pracoviště Lidická zve na Relaxační den, který se bude konat 28. března od 10 do 17:30. Zkušení lektoři nabídnou klasické i trendové aktivity z oblasti tvoření, meditace a jógy. Letošní novinkou je výroba skleněných vinutých perel a jarní květinové vazby, dále meditace v pohybu – Babaji Súrja Namaskár, sluneční jóga a Tai chi.

Už tradičně nebude chybět oblíbená čínská tušová malba, výroba mýdla tradiční metodou za studena, šperků z minerálů či barefoot sandálů, OM chanting – síla zvuku ÓM, bubnování, jógové protažení a mnoho dalších zajímavých lekcí. Na akci bude postaráno i chuťové pohárky. Lužánecká kavárna L CAFFE pohostí dobrotami a výběrovou kávu. Relaxační den je určený pro dospělé a dospívající od 15 let, účast na jednotlivých aktivitách je třeba rezervovat na relaxacniden.luzanky.cz.


Autorka: Anna Potůčková

Fotografie: Archiv SVČ Lužánky  

Podobné příspěvky