Gymnastky z Lesné zvítězily na Mistrovství České republiky

Oddíl moderních gymnastek z Lesné pod vedením Moniky Šťastné a Kateřiny Zemanové letos slaví samá vítězství. Na Mistrovství České republiky v moderní gymnastice se ve společných skladbách umístily na prvním a šestém místě a získaly titul mistryně České republiky.

Pro oddíl moderních gymnastek z Lesné byl rok 2016 plný vítězství.  Děvčata postupovala od vítězství na Poháru Jihomoravského a Poháru Moravy až do celorepublikového finále, které proběhlo 3. prosince v Břeclavi. Z Mistrovství České republiky si odnesly titul mistryně České republiky ve společných skladbách. „Bylo to příjemné završení velmi úspěšného roku. Pokud by měl někdo zájem zhlédnout naše vítězné vystoupení, může se na nás přijít podívat 16. prosince do Galerie Vaňkovka. Vystupovat zde budeme od 17 hodin,“ komentuje úspěch Monika Šťastná a zve na vánoční vystoupení svých svěřenkyň.

Mistryně ČR pod vedením Moniky Šťastné (vlevo) a Kateřiny Zemanové (vpravo)

Text: Anna Petrželková

Fotografie: Monika Šťastná