Záchranáři, divadelníci, deskovkáři a filmaři zvou do Labyrintu

Lužánecké pracoviště Labyrint se po roce otevírá veřejnosti. Připravené jsou novinky mezi kroužky, přivítá vás nový lektor akčních kurzů a brzy i zrekonstruované zázemí. Bohunické volnočasové útočiště bude prostornější a komfortnější. Zapište se do kroužku a buďte u toho!

Co čeká Labyrint po novém roce?

„Na začátku roku 2022 se budou rekonstruovat elektrické rozvody. Vybourá se několik vnitřních stěn, tak aby byly prostory komfortnější pro organizování volnočasových aktivit. Uvažuje se také o vybudování školící místnosti a výtvarné nebo polytechnické dílně,“ zmínil lektor Lukáš Křouštek, se kterým se můžete potkat třeba v Akčních deskovkách nebo Nerf a hry.
 

Co je nového v Laboši? Nejsou to hraboši. Zabaví se děti i puboši!

Záchranáři 
Chceš se dozvědět jak funguje lidské tělo? Jak předcházet zraněním, jak reagovat a co dělat, když k nim dojde? Záchranáři jsou kroužek, kde tě to naučí ti nejlepší, lužánečtí lektoři zdravokurzů, a to hravou a zábavnou formou.
 

Divangli
Chcete se naučit a vylepšit si angličtinu kreativním způsobem? Vedle toho rozvíjet i jiné dovednosti? Divadelní soubor Divangli se věnuje tvorbě inscenací v anglickém jazyce. Přes hry a cvičení, improvizaci a jiné techniky se účastníci seznámí s divadelní tvorbu, budou rozvíjet divadelní dovednosti a zároveň procvičí angličtinu.
Baví tě divadlo? Rád experimentuješ, dáváš průchod své fantazii a jsi neuvěřitelně kreativní? Přijď k nám na impro! Mimo divadelní základy a herectví se zaměříme především na improvizaci a její smysl. Kroužek je vhodný pro všechny – i pro tiché a stydlivé! Váháš? Neváhej! Přijď! Bude sranda.
 
 
 
Akční deskovky
Máš rád strategické hry, ale deskovky ti přijdou nudně statické? Pro tebe a pro ostatní nadšence deskových her (co se nebojí pohnout) bude tento kroužek. Kromě toho, že si deskové hry zahrajeme, tak je i rozhýbeme. Vezmeme je do prostoru a zvětšíme. Tak se stane, že naším herním plánem bude celý Labyrint.
 

Klub instruktorů
Chtěl bys chodit do kroužku, ale jsi na ně už moc starý? Klub instruktorů to je kroužek pro mladistvé, kteří si chtějí užít zábavu, mít společné zážitky a poznat nové přátele. V rámci kroužku se můžete těšit na akční i psychologické hry, lanové aktivity, zážitkové hry a třeba si stát i lektorem volnočasových aktivit.
 
 
 
 
 
 
 

Autoři: Lukáš Křoustek, Kristýna Kolibová
Fotografie: Archiv SVČ Lužánky

Podobné příspěvky