Záchranářem, kutilem nebo módní návrhářkou? V Lužánkách je všechno možné

Začal podzim a vy pořád nevíte, co budete dělat po škole nebo po práci? V Lužánkách pro vás máme poslední volná místa na sportovních, rukodělných, technických i společenskovědních nebo přírodovědných kroužcích. Vybírat můžete i z úplných novinek pro předškoláky, školáky, teenagery, dospělé a seniory. Najdete nás na deseti místech v Brně a okolí.


Chcete si hrát, tvořit, kuchtit a relaxovat?

Nadšené švadleny na Lidické

Co si představíte, když se řekne pohoda? Jsou to ruce zabořené v hlíně, s jehlou a nití, smích a další emoce na divadelním place, možná radost z vlastního výtvoru, uvařené dobroty anebo všemožné hry s kamarády a kamarádkami podobného věku. Rukodělné kroužky mají v Lužánkách dlouholetou tradici a stále se rozšiřují. Aktuální hit jsou různé šicí a kutilské dílny, na oblibě neztrácí dramatická výchova, zájmové kluby a také deskové hry.

Kde jsou volná místa v rukodělných, dramatických a společenskovědních kroužcích?

 

Po prosezeném dni ve škole nebo v práci přijde vhod pořádně protáhnout hřbet

Všestranné cvičení na Legatu

Je libo pohyb v tělocvičně, na parketě nebo venku? Trénink přesnosti s kordem v ruce, procvičit balanc na balónu, rovnováhu na jednokolce, rozhýbat boky při různých stylech tance, posílit tělo a vnitřní pohodu na józe či soustředěnost při Tai či? V Lužánkách si vyberete z nabídky klasických a netradičních cvičení, a to pro nejmenší, školáky, dospěláky, rodiče s dětmi, maminky před i po porodu a také speciální pohybové kurzy jen pro seniory.

Kde jsou volná místa ve sportovních kroužcích?

 

A co takhle kroužky pro zvídavé hlavičky, hudebníky, filmaře a výletníky?

Objevovat, učit se, získat nové vědomosti, zkušenosti a zážitky. Jestli přesně takhle vypadá váš ideálně strávený volný čas,

Včelaření – mezigenerační kroužek na Lidické

tak jsou Lužánky ten pravý parťák. Navštěvovat můžete kurzy jazykové, hudební, multimediální, chovatelské i pěstitelské, a to jak pro začátečníky, tak pokročilé. Vyrazíte poznávat okolí, hledat kešky a na své si přijdou také technicky zdatní nadšenci. Pro děti je také připravený kurz první pomoci a to rovnou na pěti pracovištích.

Kde jsou volná místa na jazykových, hudebních, multimediálních, chovatelských, pěstitelských a turistických kroužcích?

Kompletní seznam všech kroužků, kde jsou ještě volná místa, najdete na webu zde.

Přejeme pohodový podzim, ať si jej užijete s vaší oblíbenou aktivitou a úsměvem na tváři!


Autorka: Kristýna Kolibová

Fotografie: Archiv SVČ Lužánky

Podobné příspěvky