Youtubering, včelaření nebo jednokolky: Jaké kroužky letos letí?

Září se pomalu chýlí ke konci a Středisko volného času Lužánky praská ve švech. V letošním školním roce Lužánky otevřely více jak šest set set kroužků, některé s mnohaletou tradicí, jiné jako žhavé novinky. Jaké kroužky jsou letos nejvíc trendy? 

Hlavním posláním Lužánek je podpora pozitivního formování osobnosti, k tomu pomáhá široká škála kroužků a volnočasových aktivit pro děti i dospělé, vedených netradiční formou těmi nejlepšími odborníky. Své místo zde mají kroužky s dlouhodobou tradicí (např. dětský folklorní soubor Javorníček), zároveň se však Lužánky umí lehce přizpůsobit i těm nejnovějším trendům.

Zajímavých a netradičních kroužků najdeme v Lužánkách celou spoustu. Na pracovišti Lidická si děti mohou vyzkoušet své argumentační dovednosti v kroužku Městský parlament, nebo zkusit aktuální trend youtuberingu v kroužku Já, Youtuber. Všechny věkové kategorie zaujme praktický mezigenerační kroužek Včelaření a dospělé spontánní tanečníky Meditace pohybem. „U nás na pracovišti nejvíc frčí první jednokolková škola v ČR „Try One“ a cirkus LeGrando, který je každoročně během pár dní obsazen,“ komentuje trendy v kroužcích Konrád Heczko z pracoviště Legato.

Lužánky – středisko volného času umožňují dětem smysluplně trávit volný čas a nabízí kroužky nejrůznějšího zaměření pro děti všech věkových kategorií, mládež i dospělé. Podívejte se na naši nabídku na www.luzanky.cz, přihlašování do kroužků je možné až do konce září.


Text: Anna Petrželková, Milena Bogdálková

Fotografie: Archiv SVČ Lužánky

Podobné příspěvky