/

Udělejte radost vlastnoručně vyrobeným dárkem na Valentýna

Tvořte s Lužánkami u vás doma. Jednoduše, originálně, podle návodu a s materiálem. Jak na dřevěné srdce poradí lektor z lužáneckého pracoviště Lidická Josef Moravec, který vás nechá nahlédnout do polytechnické dílny ve skleníku LUSK. A speciální valentýnský balíček se vším, co k výrobě budete potřebovat, pro vás připravili na lužáneckém pracovišti Lata. Stačí se přihlásit a vyzvednout!


Jak to vypadá v polytechnické dílně ve skleníku LUSK?

Aktuálně dílna zeje prázdnotou a čeká jen na vás. Až to situace dovolí, lužánečtí lektoři se těší, že s vámi budou moct veškeré vybavení vyzkoušet a tvořit do aleluja. Užijte si s námi aspoň malou ochutnávku se speciálním tvořením na Valentýna. Ať dárek vykouzlí zářivý úsměv!

Co budete potřebovat:

  • Zalamovací nůž,
  • Tužku
  • Pravítko
  • Tavící pistoli
  • Pilku na dřevo neboli čepovku.

Jak na to? Mrkněte na video z polytechnické dílny s Josefem Moravcem

Únorový Balíček na doma – valentýnské tvoření a keramický ptáček

Chcete se doma odreagovat a vyrobit něco pro své milé? Návod i materiál na valentýnské srdíčko a keramického ptáčka najdete v balíčku zde. Stačí se přihlásit a vyzvednout na Latě v ulici Plovdivská 8 v Žabovřeskách v týdnu od 8.2., v pondělí a ve středu od 12 do 17:30, v úterý, čtvrtek a pátek od 8:30 do 14:00. Od 15. 2. budete mít nachystaný druhý balíček s hlínou a fotonávodem na keramického ptáčka. Vyrobeného ptáčka doneste od 1. do 3. 3. Vypálíme ho a k vyzvednutí bude v týdnu od 8. 3.

Balíčky keramické, výtvarné, šicí, s drátováním nebo tvořením ze skla. Vše pohromadě najdete na webu. A stále přibývají další!


Autor videa: Josef Moravec

Autorka textu: Kristýna Kolibová

Fotografie: Archiv SVČ Lužánky – Lata

 

Podobné příspěvky