/

Osm set kroužků na jedenácti místech v Brně a okolí. To nás baví

Vařit, kutit, hrát na ukulele, jezdit na výlety, poznávat přírodu ve skleníku i umělou inteligenci při programování? To vše můžete v lužáneckých kroužcích od dalšího školního roku 2023/24. Volný čas plný zábavy, ale také vzdělávání s vrstevníky. V kroužcích se vaše děti mohou naučit hravou formou anglicky, fotit jako profesionálové nebo třeba tančit jako mažoretky. Inspirujte se aktuálními novinkami a přihlaste se dřív, než vám někdo vyfoukne místo!


Labyrint – Bohunice

 

Lány – Bohunice

 

Lidická – Brno-střed
Rukodělný ateliér
Přírodověda

 

Lyska – Nový Lískovec
Všech osm set kroužků na jedenácti místech
 
Ještě před prázdninami můžete dětem i sobě zařídit místo v kroužku. Na výběr je osm set kurzů nejrůznějšího zaměření pro všechny věkové kategorie od nejmenších dětí, přes školou povinné, dospívající až po dospělé a seniory. Ať už se zajímáte o techniku, sport, kosmetiku, keramiku, šití, hudbu, divadlo, film, zvířata, květiny, nebo chcete vyzkoušet něco úplně nového, v Lužánkách budete s výběrem spokojení.
 
Středisko volného času Lužánky najdete dokonce na jedenácti pracovištích v Brně a okolí. V centru na Lidické, v Žabovřeskách, na Lesné, v Kohoutovicích, na třech místech v Bohunicích, v Novém i Starém Lískovci, na Vinohradech a také v Bílovicích nad Svitavou. Zájemci tak mohou zvolit kroužek nejen podle zaměření, ale také podle dostupnosti od svého bydliště. Zalovte v pestré nabídce na luzanky.cz a užijte si další školní rok naplno!

Autorka: Kristýna Kolibová
Fotografie: Archiv SVČ Lužánky

Podobné příspěvky