/

Tip na originální dárek. Obleč se do stylových Lužánek

Na e-shopu můžete nově pořídit stylové oblečení a další doplňky pro celou rodinu. Kvalitní kousky v lužáneckém provedení vznikly ve spolupráci se značkou Meatfly a budou vám slušet! Nepřehlédněte také tvořivé balíčky s materiálem a návody.


Lužánecké dámské i pánské triko

Bílé tričko je základ šatníku! To ti nemůže chybět. Oslníš, kam přijdeš.

 

 

Lužánecké legíny – opět pro holky i kluky

V legínách budeš dělat parádu na cvičení, venku i doma. A počkej, až si je oblečeš. Jsou super pohodlné! A taky unisex, nosí je kluci třeba na běžky. :-)

 

 

Lužánecké ponožky

S barevnými ponožkami bude svět hned veselejší. Pořádně je vytáhni nahoru, stejně jako koutky úst. :-)

 

 

Láhev nejen pro cyklist(k)y

S touhle láhví už nikdy nebudeš mít žízeň. Skvěle ji využijí i děti do kroužků a na tábory. Nevěříš? Vyzkoušej to. A užij si jízdu naplno!

 

 

 

Klíčenka

Kde mám klíče? Tak na to se už s lužáneckou šňůrkou nebudeš muset ptát a hledat. Najdeš je vždycky na krku! Doporučuje 10 z 10 rodičů jako nezbytnost pro vaše děti.

 

 

Tvořivé balíčky

Daruj společný čas při tvoření. O materiál a návody se postaráme my! Bavilo by tě doma plést košíky, vyrobit si bali náramky z korálků, vyzdobit si vlastní porcelánový hrneček nebo kutit ze dřeva či s elektro stavebnicemi? Případně hledáš další inspiraci na tvoření? Máme pro tebe knížku se spoustou tipů! Vše najdeš na lužáneckém e-shopu. 

 


Autorka: Kristýna Kolibová
Fotografie: Lucie Schönová 

Podobné příspěvky