Včelaření, astronomie nebo cirkusácké kejkle? Zabavte sebe i děti v Lužánkách

Středisko volného času Lužánky nabízí nové trendy kroužky pro malé i velké na deseti místech v Brně a okolí. Který si vyberete?


Hledáte pro děti kroužek, kde se po škole vydovádí a zároveň se naučí cizí jazyk, šít, žonglovat, programovat nebo hrát na hudební nástroj? Chcete, aby rozvíjely znalosti nad rámec školní výuky třeba o vesmíru, technice, přírodě, a aby je dokázaly také uplatnit? V Lužánkách je všechno možné!

Díky kroužku Záchranáři budou mít první pomoc v malíku, můžete si vybrat dokonce ze čtyř pracovišť! Programování, animace nebo projekty na 3D tiskárně? Žádný problém, na to je v Lužánkách nově kurz Bastlení, Aniwood a Digitální technologie pro děti i mládež.

Práce se dřevem, keramickou hlínou, barvami nebo jehlou a nití potěší tvořivé děti, které se budou radovat z hromady vlastnoručních výrobků. Rozhodně nepřehlédněte dva skvělé kurzy Dřevořezbářství pro začátečníky a pokročilé! A co pocvičit takzvané soft skills, jako je komunikace nebo improvizace? Od toho jsou kurzy Záložka – čtení (s) hrou, Tajemná knidra, Dramák nebo Improleg.

Pro nadějné hudební talenty jsou nově připravené hodiny flétny pro začátečníky i flétny příčné a také kroužky se základy rytmiky, tance a zpěvu, které mohou navštěvovat i nejmenší děti v doprovodu rodičů, 

Kdo se potřebuje po škole nebo práci protáhnout, ocení kurzy jógy, tance, kondiční běh, míčové hry a spoustu kroužků plných pohybových her například Blbneme off-line.

Zajímá vás ještě něco speciálního? V Lužánkách se nově můžete stát astronomem, včelařem, komediantem, pěstitelem, chovatelem, naučit se hledat kešky a také základy sebeobrany. A máte-li dítko v 9. třídě na základní škole, v nabídce kroužků najdete i přípravu na přijímací zkoušky. Ulovte si svůj kroužek na luzanky.cz.


Autorka textu: Kristýna Kolibová

Fotografie: Archiv SVČ Lužánky

Podobné příspěvky