Brno jako na dlani. Dotkni se nebe v Lanovém centru PROUD na Lesné

Zážitek deset metrů nad zemí, okruh sebejištění, skok na hrazdu, lanovka a adrenalinová houpačka. Kam v Brně za jedinečným dobrodružstvím? Do Lanového centra PROUD na Lesné. A pozor! Hned vedle na Lesné najdete spoustu novinek: lukostřeleckou hru Arrow Game Lesná, týmovou plošinu a taky nové atrakce pro nejmenší děti. Sezóna pokračuje až do 31. října, přijďte si všechno vyzkoušet! 


Krom dechberoucího výhledu na brněnský Špilas, si můžete rozproudit adrenalin v žilách na Big Swingu. Komu by to nestačilo, nebo není takový fanoušek výšek, může s kamarády či kolegy upustit páru v nové aréně Arrow game Lesná. A samozřejmě v lanovém centru mysleli i na nejmladší lezce, na které čeká malá lezecká věž Alpine Tower či nový edukativní program Ze života na stromě. Společně s Lanovým centrem Lesná v Brně se nebe dotýkáme už skoro 17 let!

Novinky roku 2020

  • Arrow game – nově si můžeš užít pořádnou dávku adrenalinu nejen ve výškách, ale i na zemi!
  • Oslava narozenin – chtěli byste pro své ratolesti uspořádat netradiční narozeninovou party? Lanáč je tím správným místem!
  • Ze života na stromě – nový program pro 1. stupeň základních škol zaměřený na přírodu v našem nejbližším okolí, zejména stromy a zvířata, která na nich žijí.
  • Pestřejší víkendové programy – pokud chcete přijít do Lanáče bez objednávky, přijďte k nám v pátek nebo o víkendu. Můžete si užít okruh sebejištění, zasvištět si na lanovkách a nově i vyzkoušet naši adrenalinovou houpačku – Big Swing!
  • Program pro rodiče s malými dětmi – letošní velkou novinkou je program pro rodiče s malými dětmi (pod 10 let). Děti si užijí spoustu lezení, a navíc se dozví zajímavosti o stromech a jejich obyvatelích.
  • Více informací o nových programech a aktuálním dění na webu, Facebooku a Instagramu.

Lanáč v číslech

 Celkem 36 usměvavých instruktorů a instruktorek vše perfektní vysvětlí a postarají se o skvělý zážitek.
Až z 12 metrů můžete pozorovat svět v Lanáči.
 Neuvěřitelných 327 karabin je součástí adrenalinové stezky nad zemí.
 Se vším všudy si můžete vyzkoušet 30 různých typů překážek.
 Celkem profrčíte 300 metrů lanovkové dráhy.
 V roce 2020 se rozjela 17. sezóna.

Přijďte se dotknout nebe! Těší se na vás tým Lanového centra PROUD Brno.


Autorka textu: Milena Mařáková

Fotografie: Archiv Lanového centra PROUD Brno

Podobné příspěvky