Sportovní, strašidelné, kuchařské nebo zahradnické? Podzimní prázdniny v Lužánkách

Podzimní prázdniny se kvapem blíží a nejeden rodič přemýšlí, jaký program vymyslet dětem, aby se nenudily. Středisko volného času Lužánky nabízí jednoduché řešení: svěřte děti do rukou našich odborníků, kteří pro děti připravili pestrý podzimní program. Děti budou mít o zábavu postaráno a rodiče si mohou od svých ratolestí trošku oddechnout.

A jaký program si pracovníci Lužánek na prázdniny 26. a 27.10. pro děti připravili? Děti se mohou těšit například na příměstský tábor Barvy a chuť podzimu na pracovišti Lidická, na kterém budou tvořit a vařit z toho, co nám příroda v podzimních měsících nabízí. Pro malé zahradníky je na Lidické opět připraven příměstský botanický tábor Bonsaj v režii Jirky Trávníčka, na kterém se děti naučí, jak správně pěstovat a tvarovat bonsaje.

Pro rodiče s dětmi nabízí vinohradské pracoviště Louka pobytový tábor v malebné krajině přírodního parku Čeřínek, pro malé sportovce příměstský tábor Podzimky se sportem a pro ty, kdo se rádi bojí, strašidelný příměstský tábor Halloween, jehož vyvrcholením bude závěrečná Ducholympiáda.

Podzimní prázdniny však můžete strávit také v Bohunicích na příměstském táboře Podzimky na Lánech, anebo na sportovním táboře pracoviště Lesná.

Podzimní prázdniny jsou v Lužánkách plné zajímavého programu a děti se tu rozhodně nudit nebudou. Více informací o nabídce SVČ Lužánky v průběhu podzimních prázdnin a možnost přihlášení najdete na webových stránkách Lužánek.


Text: Anna Petrželková

Kontakt: Milena Bogdálková, , 603 545 745

Fotografie: Archiv SVČ Lužánky

Podobné příspěvky