Se světýlky za pohádkou

Projděte pohádkou a pomozte Marušce najít cestu ke Dvanácti měsíčkům! Lužánecké pracoviště Lata zve rodiny s dětmi do Wilsonova lesa na tradiční podvečerní putování s lampiony, letos na motivy půvabné pohádky od Boženy Němcové.

Jako již každoročně pořádá i letos lužánecké pracoviště Lata tajuplné Světýlkové putování s lampiony, tentokrát na motivy půvabné pohádky od Boženy Němcové Dvanáct měsíčků. Malé návštěvníky čeká dobrodružné hledání květinek, jahod i jablíček, aby pomohli Marušce najít cestu. „Děti se zahřejí teplým čajem a jejich rodiče teplou medovinou. Večerní atmosféru dokreslí světelné a ohňové show z cirkusu LeGrando. A jak celá pohádka dopadne? Nechte se překvapit,“ láká návštěvníky jedna z organizátorek Lucie Řičánková.

Akce se koná v neděli 6. listopadu od 16.30 do 20 hodin za každého počasí. Začátek trasy je u vstupu do Wilsonova lesa od Biskupského gymnázia na ulici Barvičova. Můžete přijít kdykoliv mezi 16.30 až 19:00, cesta s úkoly trvá asi hodinu a je vhodná pro kočárky.

Vstupenky můžete zakoupit od 12.10. v předprodeji na pracovišti Lata v Žabovřeskách nebo přímo na akci.


Text: Ivana Fraňková, pracoviště Lata

Fotogafie: Archiv SVČ Lužánky

Kontakt a informace: Ivana Fraňková, 602 751 385, ivafr@luzanky.cz

Podobné příspěvky