Léto v Brně pro rodiny? S Lužánkami pohodově, tvořivě a s adrenalinem

Léto ve Středisku volného času Lužánky patří nejen dětem a táborům, zabaví se i dospělí! Rádi tvoříte? Chcete se po práci protáhnout? Sháníte tipy na výlety a dobrodružství v Brně a okolí, třeba nový Minigolf Liška? Vše najdete na luzanky.cz.


Pravidelná jóga třikrát týdně bez rezervace v centru Brna

Naučte se v létě základy modelování z keramiky, točení na hrnčířském kruhu nebo si každé úterý, středu a čtvrtek zacvičte jógu v nových lužáneckých prostorách v centru na Solniční 12. „Lekce jsou pro všechny věkové kategorie a rádi uvítáme začátečníky i pokročilé. Přijďte se seznámit s tradiční jógou v srdci Brna,“ pozval jeden z lektorů Petr Blaha. Dopolední cvičení bude vždy od 9 do 10:30, odpolední od 17 do 18:30. Na lekce není třeba rezervace.

Už jste vyrazili na výlet s aplikací LApka a navštívili Minigolf Liška?

O prázdninách mohou rodiny s dětmi vyrazit na Minigolf Liška v Bílovicích nad Svitavou, kde najdou i bosonohou stezku a další outdorové hry. Máte rádi adrenalin? Až dvanáct metrů nad zemí se můžete procházet v Lanovém centru PROUD Brno na Lesné, kde si vyzkoušíte taky lukostřeleckou týmovou hru v aréně Arrow game Lesná.

O zábavu na výletě se zase postará mobilní aplikace LApka, hra Žabovřesky tajuplné a další celoroční interaktivní trasy třeba v Bohunicích, v parku Lužánky nebo na Vinohradech. S Lužánkami nemá nuda v Brně šanci! Podrobnosti na webech o kurzech a trasách.

Tvoření doma jednoduše a zábavně. Balíčky s materiálem přes léto k vyzvednutí na Lidické a přes Zásilkovnu

Na lužáneckém e-shopu najdete desítky balíčků, které si užijete s celou rodinou. Můžete si uplést košík, vyrobit hrnek nebo misku z porcelánu, postavit elektro stavebnici, vyřezat ze dřeva lehátko pro telefon, vyrobit společenskou hru, stínové divadlo, hmyzí hotel anebo si nechat od dětí uvařit!

Balíčky s návody a materiálem budou přes letní prázdniny k vyzvednutí v lužáneckém pracovišti Lidická a také přes Zásilkovnu na různých místech v Brně i v dalších českých městech. Lužánecký obchod jede! Stačí si vybrat, objednat a radovat se z originální zábavy doma.


Autorka: Kristýna Kolibová

Foto: Jana Vacková, archiv SVČ Lužánky

Podobné příspěvky