Léto v Brně a okolí, to nás baví

Léto ve Středisku volného času Lužánky patří nejen dětem a táborům, zabaví se i dospělí! Chcete se před nebo po práci protáhnout na józe? Sháníte tipy na výlety a dobrodružství v Brně a okolí? Zkuste týmovou hru Arrow game Lesná, Minigolf Liška s příběhem nebo interaktivní trasu S Mendelem za pokladem. Vše najdete na luzanky.cz.


Na zdravá záda a jógové cvičení do centra na Solniční


Každé pondělí, úterý a čtvrtek v červenci i srpnu jsou pro vás připravené otevřené lekce jógy v lužáneckých prostorách na Solniční 12 v centru Brna. Na lekci Zdravá záda v pondělky od 16.30 si zaposilujete a protáhnete se. Letní jógová cvičení si užijete každé úterý od 9 hodin i odpoledne od 17 hodin a ve čtvrtek ráno od 7.30 a odpoledne od 17 hodin. Na lekce není
třeba rezervace.

„Lekce jsou pro všechny věkové kategorie a rádi uvítáme začátečníky i pokročilé. Přijďte se
seznámit s tradiční jógou v srdci Brna,“ pozval jeden z lektorů Petr Blaha. 

Dobrodružství pro celou rodinu ve výškách i na zemi

O prázdninách mohou rodiny s dětmi vyrazit na Minigolf Liška v Bílovicích nad Svitavou, kde se seznámí s příběhem Lišky Bystroušky. Máte rádi adrenalin? Až dvanáct metrů nad zemí se můžete procházet v Lanovém centru PROUD Brno na Lesné, kde si vyzkoušíte taky lukostřeleckou týmovou hru v aréně Arrow game Lesná a zážitkový program pro nejmenší Po stopách veverky. Anebo můžete vyrazit na týdenní pobyt Jóga v srdci Kopanic 14. až 21. srpna v panenské přírodě na moravsko-slovenské pomezí. O zábavu na výletě v Brně a okolí se zase postará mobilní aplikace LApka, hra Žabovřesky tajuplné a v okolí Špilberku trasa S Mendelem za pokladem.

A když bude pršet? Tvořivé balíčky se postarají o zábavu doma

S Lužánkami nemá nuda v Brně šanci! A to i v případě, že by nebylo hezké počasí. Tvořit a zabavit se s dětmi můžete také doma. Balíčky s kompletním materiálem, návody a spoustou inspirace najdete na e-shopu obchod.luzanky.cz.

 


Autorka: Kristýna Bejčková
Fotogalerie: Archiv SVČ Lužánky

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *