Podzimní prázdniny si děti užijí v ateliéru a ve skleníku

Podzimní prázdniny a Středisko volného času Lužánky! To jsou dva prázdninové dny v Brně plné tvoření, her, pěstování a poznávání květin. Nabitý program pro děti školou povinné ve věku od 8 do 16 let se chystá na 26. a 27. října v Bohunicích a v centru Brna v Lužánkách ve skleníku LUSK. Přihlásit se můžete už teď na luzanky.cz.


Podzim v ateliéru na Lánech v Bohunicích

Podzimní výtvarný ateliér bude tentokrát obsahovat tři oblasti – tvoření z hlíny, zdobení hrnků technikou mramorování a také si každý účastník vydlabe dýni. Program bude probíhat převážně v ateliéru, v případě pěkného počasí budeme tvořit na zahradě a uděláme si oheň. Budeme také hrát výtvarné hry na téma podzimu a Halloweenu. Je možnost přihlášení i na jednotlivé dny.

Přihlásit zde.

 

Papája – podzimní ve skleníku LUSK u Lidické

Příměstský tábor pro všechny botaniky, přírodovědce a zahradníky. V našem lužáneckém skleníku se dozvíme, co které rostlinky potřebují k růstu, jak o ně máme správně pečovat a jak je množit. Odneseme si domů rostlinky, které nám budou dělat radost po celý rok. Společně budeme pečovat o rostlinky nejen v našem skleníku, ale i na zahradě. Tábor je vhodný nejen pro zkušené a zapálené botaniky, ale i pro úplné začátečníky, kteří si zasadí svou první rostlinku.

Přihlásit zde.

 

 


Autorka textu: Kristýna Kolibová a vedoucí táborů

Fotografie: Archiv SVČ Lužánky

Podobné příspěvky