/

Ztratil se pes! Týmová hra v centru Brna

Letošní pololetní prázdniny budou napínavé. V ulicích historického centra Brna se uskuteční pátrací akce po ztraceném psovi Barynovi. Pomůžete s hledáním? Po registraci vašeho týmu získáte indicie a můžete se vydat za dobrodružstvím. Kdy? V pátek 29. ledna od 10 do 16 hodin. Úspěšné řešitele záhady čeká odměna. Hodně štěstí, detektivové!


Příběh o tom, jak se ztratil pes Baryn

Žádný strach, spoiler nečekejte. Jak to celé dopadne, je jen na vás!

     Je zimní podvečer a Kačka s Madlou se prochází Lužáneckým parkem se psem. Baryn lítá nadšeně po parku. Ňufá tam i támhle a užívá si sníh. Obě holky chystají program na letní tábor a jsou jeho přípravou tak pohlcené, že Barynovi nevěnují moc pozornosti. Však je to vycvičený pes a poslouchá na slovo, nikdy se nikam nezatoulal.

     Téma tábora bude tentokrát filmové. Debata se točí kolem různých nápadů, třeba kolem detektivek a pátrání. A v tom se to stane! Madla volá na Baryna, který se jí už dlouho neotřel o nohu. Odpovědí je jen ticho.

     Její volání parkem je čím dál hlasitější a zoufalejší. Katka i Madla celý park proběhnou ale Baryn nikde. ZTRATIL SE PES! Okamžitě vzniká informační leták a rozjíždí se pátrání. Je jasné, že únosce není žádný amatér a holky budou potřebovat pomoc.

Jak se zapojit do záchrany ztraceného psa?

  1. Vytvořte tým a registrujte se!

Můžete pátrat sami, ale ve skupině se to lépe táhne a je to větší zábava. Váš tým detektivů může čítat až pět osob. Při výběru členů mějte na paměti vládní nařízení, která aktuálně povolují shromažďování maximálně dvou osob anebo rodiny z jedné domácnosti. Děkujeme, že tato pravidla dodržujete. Registraci najdete zde.

  1. Den před akcí získáte indicie.

Po přihlášení vyčkávejte dalších instrukcí. Den před pátračkou vám Katka s Madlou pošlou startovní číslo, úkoly a pokyny.

  1. Den D – pololetky 29. ledna.

A je to tu. Jste taky trochu nervózní? Bodejť by ne! Právě o pololetkách od 10 do 16 hodin se bude únosce s Barynem pohybovat v historickém centru Brna. Obrňte se trpělivostí, pečlivě si přečtěte veškeré nápovědy a hurá do akce. Za Baryna!

  1. Našli jste Baryna? Bude odměna!

Ten blažený pocit, že jste dospěli do zdárného konce. Ten nezaměnitelný pocit vítězství, že se vám podařilo rozluštit všechny indicie a přelstít únosce. Ten je nenahraditelný! A přece vás čeká ještě odměna. Jaká? Dozví se jen úspěšní řešitelé.

Společně to zvládneme a Baryn bude zachráněn!


Autorky textu: Kateřina Děkaníková, Kristýna Kolibová

Ilustrace: Hana Procházková

Podobné příspěvky