Festival Mezi panely představí mladé divadelní soubory

Festival divadla, tance a filmu Mezi panely nabídne i letos dětem, mladým lidem i dospělým možnost zhlédnout divadelní představení a další vystoupení, ve kterých účinkují jejich vrstevníci, členové zájmových kroužků, ale i profesionální umělci.

„Festival Mezi panely proběhne tento rok již po osmnácté, v sobotu 16. června od deváté hodiny ráno v SVČ Lužánky – pracovišti Labyrint. Jako každý rok přinese zajímavá divadelní představení do brněnské čtvrti Bohunice,“ popisuje organizátor festivalu Tomáš Gruna.

V dopoledních hodinách je festival určen pro předškolní a školní děti a samozřejmě jejich rodiče.Představí se divadelní soubory Loutkino, DDS Pirko, TS Sneaker a další. Na závěr dopoledního programu zhlédneme loutkové Dřevěné divadlo v zahradě Labyrint. V odpoledních hodinách se lze těšit převážně na představení pro „náctileté“.

Labyrint se nachází hned vedle mateřské školky na ulici Švermova, součástí zahrady je veřejný gril, na kterém si lze během festivalu ugrilovat vlastní jídlo. Více informací o festivalu najdete na webu Labyrintu.


Text: Tomáš Gruna, SVČ Lužánky – Labyrint

Úvodní fotografie: Archiv pracoviště Labyrint

Podobné příspěvky