Lužánky zahajují školní rok s novými kroužky a dalším pracovištěm

Víte, že ve Středisku volného času Lužánky je více než sto padesát novinek z celkového počtu sedmi set kroužků pro děti a dospělé? A dokonce přibylo další pracoviště, kde se můžete rozvíjet. Lužánky najdete už na jedenácti místech v Brně a okolí. Více na webu.


Roztleskávačkou, akrobatem, švadlenkou, kameramanem, užít si zábavu s knihami, angličtinou, nebo hrát na ukulele či s kartami? V Lužánkách je všechno možné. Jakákoli sportovní, tvořivá, technická, hudební, divadelní, ale i netradiční aktivita, která vás napadne, je připravená od září pro vaše děti. A mnohé jsou také pro dospělé! Třeba orientální tanec, hra na příčnou flétnu nebo tvořivý ateliér nejen pro seniory. Rodiče s dětmi zase potěší společné aktivity jako cvičení, family cirkus, zpívánky a keramika.

Lužánky najdete už na jedenácti místech v Brně! Nově na Lampě v Bohunicích

Novinkou je také zbrusu nové pracoviště. Seznamte se s Lampou v ulici Pod nemocnicí 25 v Bohunicích!

„Můžete se těšit na kroužky, kurzy, pronájmy a vzdělávání pro veřejnost. Součástí bude lužánecká kavárna, centrum pro mateřské i seniorské aktivity,“ uvedla vedoucí bohunických pracovišť Labyrint, Lány a Lampa Lucie Stará.

V Brně tak najdete už jedenáct lužáneckých pracovišť a kroužek můžete vybírat i s ohledem na blízkost k vašemu bydlení. Lužánky, to nás baví!

Autorka textu: Kristýna Kolibová

Fotografie: Archiv SVČ Lužánky

Podobné příspěvky