Domů Anketa Dáváte si novoroční předsevzetí?

Dáváte si novoroční předsevzetí?

1.1.2017
Novoroční předsevzetí si někdy dala většina z nás. Podle průzkumů nejčastěji vydrží předsevzetí týkající se rodiny, nejrychleji naopak vzdáváme závazky spojené se zdravým životním stylem. Jak jsou na tom pracovníci Lužánek?

 Obecně předsevzetím moc neholduju, jejich podkategorii „novoroční“ pak tím spíš ne. Pokud něco opravdu chci, tak to můžu začít dělat bez institutu předsevzetí. Snažím se pracovat s přítomností, intuicí a přístupem „udělej to teď“.

 

Martin Zahradník,

vedoucí lužáneckého IT


_tom5785

 

Jsem neplánovitý člověk, a proto si novoroční předsevzetí raději nedávám. Přijímám věci tak, jak ke mně přijdou a zjistila jsem, že tak je to taky nejlepší.

 

Ilona Kulíková,

keramika na pracovišti Lidická

 


kaja

Letos jsem už třetí rok oslavila Silvestra naruby – bez alkoholu, se střídmou krmí a hlavně v zamyšlení – reflektováním minulého roku a uvažováním nad podobou toho nadcházejícího. A k tomu patří i dávání si předsevzetí. Rozepsala jsem se na dvě A4, ve výsledku je jich kolem sedmdesáti. Mám tam třeba, že se naučím hrát barréčka na kytaru, ušiju patchworkovou deku (dečku?) a budu občansky aktivnější. A nechám si konečně vytisknout a svázat svoje deníky!

 

Karolína Svobodová,

lužánecká redaktorka a fotografka


profilove-foto-majka_a

Novoroční předsevzetí si nedávám, protože nemám ráda, když je pak „musím“ plnit. Spíše bilancuji, co se povedlo a co méně a snažím se těšit na příjemné chvíle a okamžiky, které mě v následujícím roce čekají.

 

Marie Krajná,

keramika na pracovišti Lesná


Text: Redakce

Úvodní fotografie:  pixabay.com

Profilové fotografie: Archiv respondentů a SVČ Lužánky

Mohlo by vás také zajímat