S druhým pololetím do kroužku a na prázdniny

Jen co nový rok začal, první pololetí ve škole se chýlí ke konci. A to je ideální příležitost přidat se v Lužánkách do nového kroužku! V poločase je potřeba si taky odpočinout, od toho jsou pololetní a jarní prázdniny. Navíc už nyní v lednu můžete plánovat léto a dovolené. Ano, začíná přihlašování na tábory!


Toto letí, je tu druhé pololetí!

Co třeba Pejskoviny pro zvídavé děti, které mají nebo by chtěly mít psa? Pro sportovce Jumpball, cvičení na balonech, žonglování, orientální tanec a další tradiční i netradiční aktivity? Pro výletníky Klub Proteus, kde děti poznávají přírodu, plní úkoly a rozvíjí fantazii? Vybrat si můžete z více než osmi set kroužků, a to na jedenácti místech v Brně a okolí!

Speciální nabídka kroužků

Všechny kroužky

 

Lužánky pro všechny generace i pedagogy

Dospělí kutilové a kutilky ocení vybavenou dílnu a práci se dřevem v kurzech v LUSKu na Lidické. Na budoucí i čerstvé rodiče zase myslí na Latě v Žabovřeskách a na učitele v Legatu v Kohoutovicích, kde se chystají kurzy o tom, jak udržet pozornost žáků. Všechny kurzy pro pedagogy, včetně Šablon, najdete na webu.

 

Pololetky a jaráky v Brně i na horách

Letošní pololetní a jarní prázdniny budou opět pestré a přihlásit se můžete už teď. Program připravuje několik pracovišť Střediska volného času Lužánky. Labyrint v Bohunicích zve na výpravu za keškami, Lyska v Novém Lískovci na Turnaj v deskových hrách a pracoviště Lesná na Cestu kolem světa se sportem. S Lužánkami můžete vyrazit taky na týden lyžovat do Orlických hor a Jeseníků! Jednodenní pololetky vychází na 3. února a jarní prázdniny pro Brno-město a Brno-venkov na 13. až 19. března.

 

Vyladěné léto 

A očekávané datum je i 15. ledna. Vypukne přihlašování na letní příměstské a pobytové tábory. Buďte u toho na webu luzanky.cz, ať máte jisté místo a vyřešené léto.

 

V lednu na kluziště, ples i karneval

Další pololetí a aktivity máte naplánované, ale co teď a tady? Zimní radovánky bez ohledu na počasí zažijete na Kluzišti Lesná u ZŠ Milénova. Bruslí se a hraje hokej každý den až do půlky března. Rozjet to můžete také na Swingovém plese 28. ledna s největším moravským big bandem Jazz Archiv v Lužánkách na Lidické a 21. ledna na Karnevalu s námořnickou tematikou na Louce na Vinohradech. Více akcí najdete na webu.

Je důležité mít se na co těšit. Užijte si po škole i po práci legraci!

 


Autorka: Kristýna Kolibová

Fotografie: Archiv SVČ Lužánky

Podobné příspěvky