/

Soutěžte v červnu každý den s Labyrintem a festivalem Mezi panely

Dvacátého června dva tisíce dvacet oslaví festival Mezi panely dvacet let! Festival divadla, tance a filmu, který každoročně přinese zajímavá představení do brněnských Bohunic, bude! A vy si můžete zkrátit čekání na velkolepou akci soutěží na Facebooku Labyrintu. Každý den od 1. až do 20. června se tam objeví otázka, hádanka nebo úkol. Neznáte správnou odpověď? Nevadí! Zkuste tipovat! Čím víckrát odpovíte, tím větší šanci máte, že vyhrajete. Hodně štěstí!


Lužánecké pracoviště Labyrint se letos chystalo na velkou, ale opravdu VELKOU oslavu narozenin. Festival Mezi panely totiž slaví dvacet let, a to je krásný věk – alespoň pro člověka. A pro festival to už je co říct!

Za těch dvacet let se postupně měnili lidé, kteří jej pořádali, také hosté, záměr, podoba i energie. Tudíž to není jen festival tak, jak ho znáte dnes, ale velká práce mnoha tváří Lužánek, Janáčkovy akademie a dalších lidí, co přiložili ruku k dílu. Hlavní cíl však byl vždy stejný – sejít se nad kusem kvalitní zábavy, ať už za doprovodu divadelní či hudební produkce. Pozvat staré i nové známé, nalákat obyvatele okolních panelákových domů a užít si den společně – na půl v sále, na půl v krásné zahradě u grilu.

Těšte se na výročí festivalu Mezi panely v ojedinělém podání

Organizátoři se kvůli karanténě potýkali s otázkami, jak jubilejní ročník uskutečnit.

„Co s chystanými premiérami divadelních představení? Co plánované workshopy a jiný doprovodný program? Co můžeme nyní nabídnout, když se nemůžeme ani pořádně potkat? Hlavy se nám zavařily, ale i to bylo ve finále k něčemu, protože v nich vznikl koncept dvacetidenní soutěže s krásnou výhrou a velkým překvapením nakonec. Festival bude! Ale my vám ještě neprozradíme, v jaké podobě,“ nastínila jedna z organizátorek Lucie Sedláčková z lužáneckého pracoviště Labyrint.

Abyste však nebyli tak napjatí, organizátoři pro vás nachystali dvacetidenní soutěž, jejíž zadání a pravidla jsou jednoduchá:

  • Od 1. do 20. června se každý den na facebookovém profilu Labyrintu objeví jedna otázka nebo úkol.
  • Odpověď či výsledek úkolu sdílejte v komentářích nebo zašlete do zpráv.
  • Otázek/úkolů bude dvacet – čím více jich splníte, tím větší šanci na výhru máte.

S postupem času se vám odhalí, v jaké formě bude probíhat letošní festival Mezi panely. Mějte oči na stopkách!

„Svou cenu si můžete vyzvednout v den festivalu a my věříme, že byť akce neproběhne tradičně, užijeme si spolu s vámi její neotřelou a úplně jinou podobu. A malá rada na závěr: nažhavte své chytré telefony, budou se vám hodit!“ Dodala Sedláčková.

 


Autorka textu: Lucie Sedláčková

Fotografie: Archiv SVČ Lužánky – Labyrint

Podobné příspěvky